Zhang i zdjęcie z jeleniem: fani szaleją, ironia na temat rynku Interu

Rynek Interu trwa wśród puknięć, pytań i wielu węzłów do rozwiązania. O ile środek pola został uzupełniony i wzmocniony, to nie można powiedzieć tego samego o ataku. Nerazzurri stracili Lukaku i Dzeko i dodali tylko Thurama do składu Inzaghiego.

Rozpoczęło się odliczanie do końca negocjacji, a trener potrzebuje zawodnika na zmianę ze starterami, aby ponownie celować w Ligę Mistrzów. Aby uwolnić fanów, został jednak Zhang. Jak? Za pomocą selfie. Zdjęcie z jeleniem lub nawet płowym, biorąc pod uwagę jego niewielkie rozmiary.

Zhang, zdjęcie z jeleniem i reakcje

Czy zwykłe zdjęcie ze zwierzęciem może wywołać gniew fanów? W normalnym życiu nie, ale jeśli chodzi o piłkę nożną wszystko się zmienia, zwłaszcza jeśli bohaterem jest prezydent Interu. Ujęcie natychmiast obiegło sieć, a reakcji było wiele. Od ironicznych komentarzy takich jak „Zhang i nowy napastnik Interu po bardziej nieprzyjemne odnoszące się do byłych piłkarzy. Tymczasem zza biurek Marotty i Ausilio nadal pracują nad próbą załatania dziury na pozycji napastnika, a pomysły są mieszane. W tej chwili jest ona wciąż odkryta, czasu jest mało, a Monza zbliża się wielkimi krokami.

Serie A, classifica attacchi: la Juve insegue il Napoli. Inter e Milan...

Zobacz galerię

Serie A, ranking ataków: Juve goni Napoli. Inter e Milan…

© RIPRODUZIONE RISERVATA

Dodaj komentarz