Zakłady specjalne MŚ: kursy na bramki Messiego i Mbappégo

Do końca Mistrzostw Świata pozostały już tylko dwa mecze. Pierwszy z nich, Chorwacja-Maroko, odbywa się na „Khalifa International Stadium” i stawia na szali trzecie miejsce, natomiast drugi, finał pomiędzy Argentyną i Francją, rozgrywany jest na „Lusail Iconic Stadium„.

Postaw swój zakład teraz!

Nie tylko „1X2”, oto specjalne kursy na dwa finały

Na Chorwacja-Maroko bukmacherzy dosłownie oszaleli, otwierając mecz na liczne typy. Obie drużyny narodowe jak dotąd nie skorzystały na swojej drodze z rzutu karnego. Hipoteza, że karny zostanie odgwizdany w regulaminowym czasie 90′ jest warta trzy razy więcej niż 25, jeśli sędzia przyzna decydujący rzut karny po 85′ minucie.

Aby upewnić się, że niczego nie przeoczysz, oto hipoteza „Dochodzi do karnych i bramkarz kopie„. Zakład o wartości nie mniejszej niż 65-krotność stawki. W przypadku karnego dla Chorwacji, największe szanse na pojawienie się w polu karnym powinien mieć numer „10”. Szansa na to, że Modric zdobędzie bramkę w tym meczu, mnoży każdy zakład przez pięć.

W finale Argentyna-Francja w centrum uwagi znajdują się Lionel Messi i Kylian Mbappé. Obaj zawodnicy należący do Psg zdobyli w tym turnieju po pięć bramek. To ostatnie wyzwanie zadecyduje więc również o nazwisku najlepszego strzelca Mistrzostw Świata. Za bramkę „Pchły” płacimy średnio 2.75 (po kursie 10.50 za ewentualny dublet), po tym samym kursie również pieczęć lub ewentualny dublet w wykonaniu Kyliana Mbappé.