Zakłady NFL, kursy: Jets są jedynym przyszłym zakładem na Super Bowl, który warto postawić już teraz

Frank Schwab

Obstawianie Super Bowl w lutym wydaje się dziwne. Free agency nie zaczyna się jeszcze przez kilka tygodni. Do draftu pozostały dwa miesiące. Listy będą się bardzo zmieniać, zanim jakakolwiek gra zostanie rozegrana.

Ale jeśli przewidujesz odpowiednią zmianę dla zespołu, możesz uzyskać dobre kursy, zanim zmienią się przeciwko tobie. I łatwo zauważyć, że New York Jets są drużyną, która ma największą zmianę kursów w ciągu najbliższego miesiąca lub tak.

Jets są jedną z wiecznie przegrywających drużyn, która skrada się w górę kursów na Super Bowl. W BetMGM mają +2500 na wygranie Super Bowl w przyszłym sezonie. Jest to dziewiąty najlepszy kurs. To może być o wiele krótsze z jednym dużym ruchem, a wszyscy wiemy, jaki duży ruch może nadejść. To też wydaje się realistyczne.

Czy Jets mogliby wylądować Aaronem Rodgersem?

Jets są jednym zespołem, który mógłby wykonać największy skok w tym offseason ze zmianą na quarterbacka. Wiele z innych kawałków są na miejscu, lub osiągalne z dobrym offseason.

To musi być trudne dla Jets, aby uzyskać ich nadzieje na lądowanie Aaron Rodgers po widząc ruiny spowodował Denver Broncos w ciągu ostatnich dwóch offseason. Jets zatrudnili już Nathaniela Hacketta jako swojego koordynatora ofensywy, czyli dokładnie ten sam rodzaj nieoptymalnego ruchu, który Broncos wykonywali w nadziei na wylądowanie Rodgersa. Jeśli Green Bay Packers lub Rodgers zrobią to, co zrobili w ciągu ostatnich kilku lat i zdecydują, że wróci po offseason dramatu, lub jeśli Rodgers przejdzie na emeryturę, Jets mogą być scrambling.

Ale może to jest offseason Rodgers wreszcie przełącza zespoły. Jest dobry powód dla Packers, aby zabawić się w handel. Jets są najbardziej oczywistym partnerem handlowym. Nie zatrudnili Hacketta, ponieważ kochali jego pracę z Broncos w zeszłym sezonie.

Rodgers nie miał świetnego sezonu 2022, a istnieje duże ryzyko w zakładaniu, że każdy rozgrywający nie nazwany Tomem Bradym może być skuteczny po swoich 40. urodzinach (Rodgers kończy 40 lat w grudniu). Ale łatwo byłoby się ekscytować dla Jets, gdyby dostali Rodgersa. Nagle staliby się popularnym wyborem, by przynajmniej wygrać AFC East.

I szanse zmieniłyby się w znaczący sposób.

New York Jets receiver Garrett Wilson leads a young, intriguing team into the 2023 season. (Photo by Adam Bettcher/Getty Images)

New York Jets receiver Garrett Wilson prowadzi młodą, intrygującą drużynę w sezon 2023. (Photo by Adam Bettcher/Getty Images)

Jets budują szybko

Jets byli w zeszłym sezonie dobrą drużyną z fatalną sytuacją rozgrywającego. Byli w playoff contention głęboko w sezonie, co jest niezwykłe, biorąc pod uwagę jak zła była ich gra rozgrywającego. Z dobrym rozgrywającym, Jets byliby niebezpieczni.

Jets mają ofensywnego debiutanta roku (receiver Garrett Wilson) i defensywnego debiutanta roku (cornerback Sauce Gardner), a running back Breece Hall prawdopodobnie pokonałby Wilsona w walce o nagrodę ofensywną, gdyby nie kontuzja kolana. Obrona Jets jest bardzo dobra. Rodgers mógłby odmienić ofensywę, która ma już mnóstwo broni.

Jeśli Jets mogą wylądować Rodgersem, lub dobrym planem B jak Derek Carr, to największym problemem obstawiającym ich za Super Bowl jest to, że grają w AFC. AFC East ma silnego obrońcę w Buffalo Bills, a Miami Dolphins byli znakomici, gdy Tua Tagovailoa był zdrowy. Nawet jeśli Jets mogą pokonać resztę AFC East, drużyny takie jak Kansas City Chiefs i Cincinnati Bengals nigdzie się nie wybierają.

Ale szanse Jetsów są kuszące już teraz, z możliwością Rodgersa. Jedynym prawdziwym powodem do obstawiania przyszłości Super Bowl jest to, że czujesz, że możesz wyprzedzić rynek i pokonać spadek kursów. Przewidywanie tych wielkich ruchów może być trudne, ale czasami można je przewidzieć. Rodgers do Jets, a nawet Carr do Jets, wydaje się prawdopodobny. Być może postawienie na Jetsów teraz skończy się wpadką, jeśli nie będą w stanie wylądować na rozgrywającym, ale takie jest ryzyko i nagroda w obstawianiu przyszłości Super Bowl w lutym.

Jeśli Jetsi wylądują z Rodgersem, kursy spadną. Jeśli uważasz, że ten ruch nastąpi i że uczyni Jetsów pretendentem do Super Bowl, to teraz jest czas, żeby to obstawić.