Zakłady na Nathan’s Hot Dog Eating Contest zwrócone po incydencie z udziałem kibiców

Nic nie mogło powstrzymać Joey’a Chestnuta przed zdobyciem jego 15. mistrzostwa mężczyzn w corocznym konkursie jedzenia hot-dogów Nathan’s na Coney Island, N.Y., w dniu 4 lipca.

Nawet żywiołowy protest.

Chcesz obstawić swoje ulubione wydarzenie sportowe? Wejdź na stronę FOX Bet i obstawiaj.

Podczas zawodów mężczyzn na scenę wszedł protestujący i wpadł na mistrza. Chestnut udowodnił, że hot-dogi i bułki nie są jedynymi rzeczami, które może szybko położyć, ponieważ umieścił protestującego w mini chokehold. Ochroniarz usunął protestującego, gdy Chestnut kontynuował zjadanie psów.

Chestnut zdobył swój siódmy tytuł z rzędu (jako faworyt -3000 w FOX Bet), zjadając 63 hot-dogi i bułki, ale z powodu incydentu, nie osiągnął przedkonkursowej linii over/under 74,5.

W rezultacie, FanDuel zwrócił wszystkie zakłady na over/under, rzecznik FanDuel Kevin Hennessy powiedział.

„Czuliśmy, że Pan Chestnut mógł zostać wytrącony z gry przez protestującego, więc zdecydowaliśmy się zwrócić wszystkie proste zakłady na ponad 74,5 hot dogów,” Hennessy powiedział we wtorek.

„Był on zdecydowanie najbardziej popularny dla naszych klientów online w New Jersey, gdzie był nr 5 pod względem ogólnych sportów za baseballem, tenisem (Wimbledon), koszykówką i piłką nożną.”

Inne sportsbooki, w tym DraftKings i Barstool, również zdecydowały się na zwrot pieniędzy swoim obstawiającym. Klient ma zawsze rację, prawda?

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku Chestnut dostanie prawdziwą szansę na przekroczenie liczby. Do tego czasu, na które wydarzenie sportowe chcesz postawić zakład (miejmy nadzieję, że bez ingerencji fanów)? Tak czy inaczej, odwiedź FOX Bet, aby postawić swoje zakłady!

Pobierz aplikację FOX Super 6, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największe wydarzenia sportowe każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!