Zakłady na Mistrzostwa Europy do lat 21, Hiszpania faworytem w meczu z Chorwacją

W fazie finałowej Mistrzostw Europy do lat 21 trwa drugi dzień, a w grupie B jest jedna drużyna narodowa, która zrobiła większe wrażenie niż inne. Jest to Hiszpania z Santi Denią, która pokonała Rumunię 3-0 w swoim debiucie.Chorwacja, z drugiej strony, nie spisała się dobrze, będąc zaskoczoną przez Ukrainę i budząc się zbyt późno: 0-2 sprawiło, że droga do kwalifikacji dla chłopców Skocica stała się nieco trudniejsza.

Hiszpania-Chorwacja, typuj

Statystyki, kursy i precedensy

Wynik 3-0 jeszcze bardziej zawęża się do Hiszpanii, która już w pierwszej połowie mogła kilka razy podbić kartę (głośny błąd Abela Ruiza przy szeroko otwartej bramce). Rojita potwierdza, że może przejść całą drogę w turnieju, podczas gdy Chorwacja ryzykuje eliminację, doznała (ciekawostka) z rąk Hiszpanii w ćwierćfinale Mistrzostw Europy w 2021 roku: przy tej okazji zakończyło się 1-1 w 90. minucie, a następnie Iberyjczycy zamknęli wynik w dogrywce.

Hiszpania przegrała tylko dwa z ostatnich 20 meczów i wygląda na to, że lepiej poradzi sobie z Chorwacją. Bukmacherzy również są tego zdania, stawiając 1 na pole position, po kursie 1.60.

Dla Hiszpanii, oprócz zdobycia trzech punktów, ważne będzie również zarządzanie swoimi mocnymi stronami w związku z kontynuacją turnieju, w którym mecze rozgrywane są w zwarciu. W oczekiwaniu na mecz, który może dać klaster wyników takich jak „1-0/2-0/2-1” uważaj na 1X plus Multigol 1-3 combo.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport© ZASTRZEŻONA REPRODUKCJA