Wyrzucenie Jesse’ego Winkera kończy się miłymi historiami o autografie, koszulce i pizzy

Niedzielna bójka Mariners-Angels była pamiętna sama w sobie, z sześcioma graczami i oboma menedżerami wyrzuconymi z boiska.

Jednak to, co wydarzyło się po niej, dało parę przykładów na to, że coś dobrego – a może nawet i ciepłego dla serca – może wyniknąć z mniej niż idealnych okoliczności.

Siedmioletnia fanka Cincinnati Reds, Abigail Courtney, była na meczu z rodziną, aby zobaczyć dwóch swoich ulubionych graczy, byłego zawodnika Reds Jesse’ego Winkera i Eugenio Suareza z Mariners. Ale kiedy Winker został uderzony przez boisko w drugiej rundzie, co spowodowało opróżnienie obu ławek, on i Suarez byli wśród wyrzuconych.

Mariners outfielder Jesse Winker is finally separated from the pack after benches had cleared in Sunday's brawl with the Angels.

Pomocnik Mariners Jesse Winker został w końcu oddzielony od grupy po tym, jak ławki opróżniły się w niedzielnej bójce z Angels.

To było okrutne przypomnienie tego, co stało się z Abigail tylko w zeszłym roku, kiedy ona i jej rodzina podróżowali do San Diego, aby zobaczyć Reds i, w szczególności, Joey Votto – tylko mieć Votto się wyrzucony w pierwszym inningu za argumentowanie swing kontroli.

Ale tak jak w przypadku Votto rok temu, historia Abigail miała szczęśliwe zakończenie, gdy Winker dowiedział się o rozczarowaniu swojej młodej fanki i wysłał jej piłkę z autografem.

W tym samym czasie inny fan Winkera, oddalony o pół kontynentu, martwił się o pomocnika i chciał znaleźć sposób na pocieszenie go.

Wtedy Sofie Dill wpadła na pomysł. Ze swojego domu w Arkansas, znalazła lokalną pizzerię na Doordash, która znajdowała się zaledwie kilka mil od Angel Stadium.

Na powstałym wątku na Twitterze, przedstawiła wirtualną relację play-by-play z wysiłków jej kierowcy dostawczego Simranjeet Singh, aby dostać pizzę do Winkera wewnątrz budynku klubowego gości.

Gdy Winker sam potwierdził, że ciasto dotarło, Dill uczyniła punkt, aby pokazać swoje uznanie dla udanej dostawy, dzieląc się Singh’s Venmo informacji i zachęcając fanów Mariners do chip w celu napiwku.

Według The Athletic, darowizny przyszedł zalewa w, z Singh szacując niedzielę wieczorem, że między 300 a 400 osób już przyczynił.

„Nadal nie mogę wyjaśnić, co stało się ze mną w ciągu ostatnich pięciu godzin,” powiedział. „Jestem jeszcze w moich snach w tej chwili. To jest dostawa zmieniająca życie dla mnie w tej chwili. Jestem naprawdę wdzięczny Sofie.”

Tak samo Mariners, którzy kontynuowali łańcuch dobrej woli, oferując jej koszulkę Jesse Winkera.

Więc chociaż temperamenty rozbłysły na boisku w niedzielną noc, mała dziewczynka skończyła na zdobyciu autografu od jednego ze swoich ulubionych graczy, troskliwy fan wkrótce będzie miał nową koszulkę, a dostawca pizzy odbył podróż do parku rozrywki, której nigdy nie zapomni.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na USA TODAY: Jesse Winker wyrzucony, ale młody fan i dostawca mają wspomnienia