Wybrany przez Purdue Myles Colvin znalazł się w 2023 Indiana All-Star Roster

Myles Colvin zakończył swoją karierę w Heritage Christian zdobywając średnio 19,5 punktu na mecz, jednocześnie łapiąc 5,8 zbiórki na mecz. W lecie dołączy do programu Matta Paintera jako czterogwiazdkowy zawodnik Rivals i jedyny gracz w klasie 2023 dla Purdue.

Ale jego kariera w szkole średniej nie jest jeszcze całkiem skończona po tym, jak został wybrany do Indiana All-Star roster na 2023 rok.

Colvin miał pracowity tydzień, schodząc z reprezentacji w konkursie wsadów w Houston jako część uroczystości Final Four. Teraz dołączy do utalentowanej grupy graczy ze szkół średnich Indiany, by 7 czerwca zmierzyć się z Indiana Juniors (2024 Purdue commits Jack Benter i Kanon Catchings będą reprezentować Brownstown Central i Brownsburg w drużynie juniorów) przed doubleheader przeciwko Kentucky All-Star team 9 czerwca w Owensboro, KY, a następnie w Indianapolis w Gainbridge Fieldhouse 10 czerwca.

Drużyna będzie trenowana przez Dona Carlisle’a z Ben Davis, po tym jak poprowadził Ben Davis do niepokonanego sezonu mistrzostw stanowych.

Myles Colvin zagra u boku Xaviera Bookera z Cathedral, który latem również będzie zmierzał do Big Ten, kiedy dołączy do składu Michigan State w przyszłym sezonie. Do drużyny dołączył również Markus Burton, rekrut z Notre Dame, który w przyszłym sezonie będzie grał dla Micah Shrewsberry’ego.

Mówi się, że Jaron Tibbs z Katedry był brany pod uwagę przy wyborze drużyny, ale Tibbs, rekrut z Purdue, miał konflikt z powodu swojego piłkarskiego zobowiązania.