WWE Raw: John Cena świętuje 20-lecie istnienia

By Ryan Satin
Analityk FOX Sports WWE

John Cena powrócił w tym tygodniu na Monday Night Raw, aby uczcić swoją 20-letnią rocznicę.

John Cena powitany z powrotem na Monday Night Raw

John Cena welcomed back to Monday Night Raw

John Cena powrócił na Monday Night Raw i został radośnie przywitany przez Shinsuka Nakamurę, Dolpha Zigglera, Reya i Dominika Mysterio, Byrona Saxtona, Otisa oraz resztę szatni WWE

Poniżej szybkie podsumowanie wyników meczów:

– Riddle wygrał 20-osobowy battle royal „Last Chance” o miejsce w męskim Money in the Bank ladder match

– Montez Ford pokonał Jey’a Uso przez pinfall z frog splash

– AJ Styles pokonał The Miza przez count- out po tym jak jego przeciwnik przeszedł do przodupo tym jak jego przeciwnik przeszedł na zaplecze by celowo zakończyć mecz

The Miz walks out on AJ Styles on Monday Night Raw

The Miz walks out on AJ Styles on Monday Night Raw

The Miz i AJ Styles zmierzyli się na Monday Night Raw po tym jak Adam Pearce uczynił ich matchup oficjalnym po osobistych atakach Stylesa na The Miza

– Liv Morgan pokonała Alexę Bliss przez roll-up pinfall

– Bobby Lashley pokonał Alpha Academy przez submission Hurt Lock

– Becky Lynch pokonała Shaynę Baszler, Xia Li, Doudrop, Nikki A.S.H. i Taminę w kwalifikacjach „Last Chance” do Money in the Bank

Moment wieczoru: John Cena mówi od serca

Vince McMahon przedstawia Johna Cenę z okazji 20-lecia WWE

Vince McMahon introduces John Cena on his 20th WWE anniversary

Vince McMahon przywitał Johna Cenę w ringu podczas Monday Night Raw, aby uczcić 20 lat dominacji w WWE

Raczej nie był to początek jakiegoś długoterminowego programu lub walki z topowym heelem na mikrofonie, miło było zobaczyć inną stronę Ceny, gdy zastanawiał się nad swoim 20-letnim kamieniem milowym.

Nieczęsto widzimy tego typu emocje ze strony gwiazdy „Peacemakera”, ale tutaj miało to cały sens na świecie.

Usłyszenie od Johna, że nie wie kiedy wróci do ringu było kolejnym ciekawym akcentem jego przemówienia, ale to też wyjaśniałoby dlaczego nie było więcej spotkania z Theorym.

W zasadzie to było sprytne jak Cena nie zwrócił się do niego w ich backstage’owym twarzą w twarz. Najwyraźniej chciał zachować swoją amunicję na inny dzień.

Dodatkowo Chris Jericho, Daniel Bryan (aka Bryan Danielson) i Paul Wight (aka The Big Show) wysyłający wiadomości wideo byli wielką niespodzianką. Wszyscy trzej odegrali pewną rolę w jego historii, więc zobaczenie ich krótko było miłym smaczkiem.

Dodatkowe atrakcje:

Cody Rhodes wygłosił ciekawy komentarz na temat Setha Rollinsa podczas wywiadu na temat jego nieobecności na Money in the Bank.

„Jeśli Seth zgarnie zwycięstwo [na Money in the Bank], myślę, że będę pierwszym, który mu pogratuluje” – powiedział. Czy to oznacza, że możemy zobaczyć Cody’ego w sobotę?

The Miz przedrzeźniał kolejny team-up z Loganem Paulem na SummerSlam, mimo że odwrócił się od niego po ich ostatnim wspólnym meczu.

Zgaduję, że zamiast tego będzie Logan Paul vs. The Miz.

Aby poznać segment po segmencie show z większą ilością moich przemyśleń, posłuchaj podcastu Raw Roundup w kanale „Out of Character” na Apple Podcasts lub Spotify.

Nie zapomnij śledzić wszystkich swoich ulubionych gwiazd WWE Superstars i programów w aplikacji FOX Sports, aby otrzymywać powiadomienia o tym, co robią i nie tylko!


World Wrestling Entertainment

Dowiedz się więcej od World Wrestling Entertainment Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko.


in this topic

WWE - 20 Year Cena Celebration - 6/27/2022 WWE – 20 Year Cena Celebration – 6/27/2022