WWE Money in the Bank: Liv Morgan pokonuje Rousey o tytuł kobiet SmackDown

Przez Ryan Satin
Analityk FOX Sports WWE

Liv Morgan wzniosła się na szczyt WWE na Money in the Bank ’22 po spieniężeniu swojego nowo zdobytego kontraktu tytułowego na Rondzie Rousey.

Oto krótkie zestawienie wyników meczów z gali:

– Liv Morgan pokonała Lacey Evans, Alexę Bliss, Raquel Rodriguez, Asukę, Shotzi, i Becky Lynch, aby wygrać kontrakt Women’s Money in the Bank

– Bobby Lashley pokonał Teorię przez poddanie, aby zostać nowym United States Championem

– Bianca Belair pokonała Carmellę przez pinfall po uderzeniu KOD

– Jimmy Uso i Jey Uso pokonali The Street Profits’ Montez Ford i Angelo Dawkins by zachować tytuły Undisputed Tag Team

– Ronda Rousey pokonała Natalyę by zachować SmackDown Women’s Championship, ALE ..

– Morgan pokonała Rousey o tytuł SmackDown Women’s po spieniężeniu jej kontraktu Money in the Bank

– Theory (który został dodany do meczu na chwilę przed jego rozpoczęciem) pokonał Setha Rollinsa, Drew McIntyre’a, Sheamusa, Omosa, Samiego Zayna, Riddle’a i Madcap Mossa, aby wygrać kontrakt Men’s Money in the Bank.

Moment nocy: Liv Morgan cashes in na Rondzie Rousey

Pierwsze zwycięstwo Liv Morgan w tytule było długo wyczekiwane.

Przez lata miała wsparcie fanów, kolegów Superstars i ludzi za kulisami – ale mistrzowskie złoto zawsze jej się wymykało.

Wchodząc do programu myślałem, że Liv ma małe szanse na zdobycie kontraktu, ale gdybyś powiedział mi, że zakończy noc zdobywając tytuł Rousey, powiedziałbym, że muszę to zobaczyć, żeby uwierzyć.

To właśnie sprawiło, że była to jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek w telewizji WWE od lat. Zwłaszcza, że Ronda była tak serdeczna po.

Miejmy nadzieję, że to nie koniec drugiego runu Rousey w WWE. Jest jeszcze wiele rzeczy, które mogłaby zrobić na SmackDown do sezonu WrestleManii.

Jeśli jednak jest to ostatni raz, kiedy ją widzimy przez jakiś czas, to należy pochwalić Rondę za to, jak pomogła dywizji w ostatnich miesiącach.

Na razie jednak czas, aby Liv zabłysła.

Best match: The Usos vs. The Street Profits

Gdy dwie drużyny klikną, są w stanie razem stworzyć magię w ringu.

Tak właśnie było w tym meczu.

Fani naprawdę nie mieli pojęcia kto wyjdzie na wierzch, co pozwoliło na momenty obgryzania paznokci i wiarygodne/ekscytujące nearfalls. Każda z drużyn mogła wygrać i czułaby się odpowiednio.

Plus, z sędzią nie widzącym podniesionego ramienia Monteza podczas pinfallu, zakładam, że powtórzą to na SummerSlam.

Dodatkowe atrakcje:

WWE przeprowadziło krypto-winietę podczas show.

Jeśli miałbym zgadywać to może chodzić o powracającego Edge’a, ponieważ pokazali rzeczy noszone przez ludzi, z którymi feudował w przeszłości (jak Eddie Guerrero, Kurt Angle, Hardy Boyz i Dudleyowie).

Nie zapomnijcie śledzić wszystkich swoich ulubionych WWE Superstars i show w aplikacji FOX Sports, aby otrzymywać powiadomienia o tym co robią i nie tylko!

Ryan Satin jest analitykiem WWE dla FOX Sports. Satin wcześniej pojawiał się w programie FS1 „WWE Backstage” i założył Pro Wrestling Sheet, gdzie jako redaktor naczelny przełamał niezliczoną ilość newsów.


World Wrestling Entertainment

Get more from World Wrestling Entertainment Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o grach, wiadomościach i nie tylko.