Wszystko, co nie jest przyjazne… Mecz pomiędzy Stade Brestois a Osasuną, który zakończył się awanturą i odesłaniem do domu

Tony mecz pomiędzy Stade Brestois a Osasuną nie był niczym innym jak towarzyskim. Piłkarze z Nawarry i Francji grali przeciwko sobie w meczu przygotowawczym, aby przygotować się do przerwy w swoich ligach z powodu Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Następstwo brzydkich ataków, które zakończyły się odesłaniem jednego zawodnika i bijatyką między graczami.

Była 24. minuta drugiej połowy i Osasuna prowadziła 0-2, kiedy Camara, zawodnik Brestois, zadał twarde i brutalne kopnięcie Pablo Ibáñezowi, które pozostawiło biało-czerwonego gracza w dużym bólu. Po tym starciu zawodnicy Osasuny i Stade Brestois wdali się w bójkę, która dała do zrozumienia, że mecz ma niewiele wspólnego z towarzyskim. W końcu francuski zawodnik został odesłany za podwójną żółtą kartkę.

Osasuna wygrywa z wyższością

Drużyna z Pampeluny pokonała reprezentację Francji 0-3 w meczu, który pokazuje dobrą dynamikę, jaką Osasuna przechodziła przed przerwą na Mistrzostwa Świata w Katarze.