Włochy-Francja U21, Nicolato: „Trudno mi mówić o meczu

CLUJ-NAPOCA (Rumunia) – „Ciężko mi mówić o dzisiejszym meczu, nie mam w zwyczaju narzekać i tym razem nie będę. Ale myślę, że epizody miały duży wpływ. Przegraliśmy z silną drużyną narodową, która z pewnością na to zasłużyła. Ale szczerze mówiąc obsługa odcinków sprawiła, że mieliśmy trochę pecha„. Powiedział to trener kadry narodowej do lat 21 Paolo Nicolato po porażce 2-1 z Francją w meczu otwierającym Mistrzostwa Europy. Brak Var „ jest niewiarygodny – wyjaśnił trener mikrofonom RAI –, ale nie możemy narzekać, musimy wykorzystać tę energię, aby rozwiązać sytuację w kolejnych dwóch meczach. Idźmy naprzód„. I analizuje: „ Zagraliśmy dobry mecz, możemy zrobić jeszcze więcej, ale mierzyliśmy się z czołową drużyną i stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, ale nie byliśmy w stanie ich wykorzystać„.

Włochy-Francja U21, Carnesecchi: „Jesteśmy silni”

Widziałem świetny mecz Włoch z wysoką jakością piłkarską. Mieliśmy przewagę, ale to nie wystarczyło. Wyjeżdżamy z porażką i świadomością, że jesteśmy silni. Jestem smutny z powodu wyniku, zresetujmy się i idźmy dalej. Mecz ze Szwajcarią będzie jak finał, teraz pomyślmy o odzyskaniu energii„. Bramkarz reprezentacji do lat 21 Marco Carnesecchi powiedział to po porażce z Francją w debiucie na Mistrzostwach Europy do mikrofonów Rai Sport.

Francia-Italia, gol del pari non assegnato: il clamoroso errore arbitrale FOTO

Zobacz galerię

Francja-Włochy, gol wyrównujący nieprzyznany: głośny błąd sędziowski FOTO

Włochy-Francja U21, Rovella: „Widziałem wspaniałą drużynę narodową”

Widziałem wspaniałe Włochy. Rozczarowanie jest duże, zagraliśmy świetny mecz i zasłużyliśmy na coś więcej. Musimy myśleć o kolejnych meczach. Nie możemy poprzestawać na epizodach, bo będzie ciężko. Musimy myśleć o kolejnych meczach, aby się zakwalifikować„. Takie słowa wypowiedział do mikrofonów Rai pomocnik reprezentacji Włoch do lat 21 Nicolò Rovella po porażce z Francją w debiucie w Mistrzostwach Europy tej kategorii.

Italia U21, debutto amaro agli Europei: vince la Francia

Obejrzyj galerię

Włochy U21, gorzki debiut na Mistrzostwach Europy: Francja wygrywa

© RESERVED REPRODUCTION