Wielkie południe na żywo: Colorado ogłusza TCU długim TD, prowadzi w 3. meczu

Spodziewaliśmy się nie lada niespodzianki w meczu „Big Noon Kickoff” w 1. tygodniu i dokładnie to otrzymaliśmy.

Po jednej stronie mieliśmy TCU Horned Frogs z numerem 17, ulubieńców sezonu 2022, którzy awansowali aż do meczu o mistrzostwo College Football Playoff w swoim pierwszym sezonie pod wodzą trenera Sonny’ego Dykesa.

Po drugiej stronie mieliśmy Colorado Buffaloes, którzy postanowili poradzić sobie z sezonem 1-11, dokonując najbardziej błyskotliwego zatrudnienia trenerskiego poza sezonem.

Wejdź do Deiona Sandersa – znanego również jako „Coach Prime” – który nie tylko przywiózł ze sobą swojego syna Shedeura Sandersa z Jackson State, ale który całkowicie przebudował skład Colorado.

Rezultatem była zacięta walka, w której ostatecznie zwyciężyli Buffaloes Sandersa.

Sprawdź poniżej relację na żywo, zawierającą analizę Bryana Fischera z FOX Sports!

Colorado 45, nr 17 TCU 42

POSTGAME NOTES

Trener Prime powiedział, że Colorado nadchodzi. Cóż, z pewnością zrobili to w pierwszym tygodniu, aby znokautować program w krajowym meczu o tytuł zaledwie osiem miesięcy temu, pokonując TCU 45-42 w szalenie ekscytującym początku nowej ery w Boulder.

Najważniejsze wydarzenia: Wszystkie najlepsze zagrania z szalonego meczu Kolorado-TCU!

Highlights: All the best plays from wild Colorado-TCU game!

Kilka pomeczowych przemyśleń na temat niesamowitego wysiłku w Fort Worth:

– Deion Sanders pochłonął całą uwagę poza sezonem w tym roku, ale to jego syn Shedeur może być gotowy do wejścia w centrum uwagi między liniami podczas sezonu piłkarskiego. Rozgrywający przeskoczył z FCS do Power 5 i sprawił, że wyglądało to jak nic, rzucając na rekord szkoły 510 jardów i cztery przyłożenia i pozwalając, by tylko dziewięć z jego 47 podań trafiło na murawę. Równie imponujące było opanowanie, jakim się wykazał, przybijając kluczowe rzuty w trzeciej próbie (Buffs trafili 9/15) i używając nóg, aby uniknąć presji, gdy było to konieczne. Pac-12 reklamuje się jako konferencja rozgrywających, a młody Sanders ma pełne prawo znaleźć się w tej grupie, jeśli utrzyma taką formę.

„Boże, to jest dobre”:deion Sanders z Kolorado przemawia po ogłuszeniu TCU

'God this is good:' Colorado's Deion Sanders speaks after stunning TCU

– Skauci NFL już wcześniej przyglądali się podkoszowemu Travisowi Hunterowi, ale ten wszechstronny, dwukierunkowy gracz może przesunąć się w górę tablic draftowych po tak wszechstronnym wysiłku przeciwko Horned Frogs. Rozgrywając ponad 120 snapów w upalne popołudnie DFW, były pięciogwiazdkowy zawodnik zanotował najwięcej w drużynie 11 przechwytów na 119 jardów, przechwycił niesamowity przechwyt nurkowania i generalnie robił zagrania na lewo i prawo na prawie każdym dysku. Kontrola ciała Huntera walczącego o piłkę zarówno w ataku, jak i obronie jest naprawdę wyjątkowa i byłoby szokujące, gdyby nie znalazł się w rozmowie o Trofeum Heismana, jeśli utrzyma ten poziom.

Deion Sanders, Colorado zrób oświadczenie!

Deion Sanders, Colorado make a statement!

– Wiele będzie się mówiło o tym, że to pierwsza wygrana trenera Prime’a z Buffs, ale co z rodzinną sprawą, w którą zamienił się po powrocie do DFW? Nie tylko syn Shedeur ustanowił kilka szkolnych rekordów za środkiem, ale drugi syn Deona, Shilo Sanders, był wspólnym liderem drużyny z 10 zatrzymaniami.

– Pierwszy start Chandlera Morrisa u siebie okazał się nieco trudny dla rozgrywającego TCU, ponieważ skończył z 279 jardami na 57% podań z dwoma przyłożeniami i dwoma przechwytami (oba w czerwonej strefie). Skutecznie wykorzystywał swoje nogi, ale było zbyt wiele błędnych rzutów, aby drużyna mogła wejść w rytm. Wciąż jest dobrym signal-callerem, którego sztab wysoko ceni, ale może minąć jeszcze kilka występów, zanim zacznie wracać do łask fanów po tym, jak podążył za szkolną legendą Maxem Dugganem.

– Mówiąc o ofensywie Horned Frogs, nowy koordynator Kendal Briles dostanie po uszach od Sonny’ego Dykesa za to, że nie biegał więcej z piłką i zbyt często przechodził do podania, gdy zespół odnosił sukcesy na ziemi. Fakt, że TCU miało średnio 7,1 jarda na przyłożenie, a mimo to przegrało, jest oskarżeniem o grę.

:55, 4Q: TO JUŻ!

To właściwe, że pierwszy mecz Deiona Sandersa jako głównego trenera został wygrany przez obronę, prawda?

Wspaniała praca polegająca na pochyleniu się w odpowiednim momencie, aby uzyskać parę potężnych przystanków i wymusić obrót w dół.

4:20, 4Q: Colorado 45, TCU 42

Jedną rzeczą, która naprawdę wyróżnia Shedeura Sandersa, jest to, jak opanowany jest w kieszeni. Nigdy się nie denerwuje, nigdy nie spieszy się z wykonaniem rzutu, po prostu spokojny i opanowany, nawet jeśli ma rękę na twarzy.

To imponujący debiut przed rekordową publicznością na drodze, ale żaden rzut nie był lepszy niż ten na czwartej i krótkiej, kiedy rzucił go na płasko na tylnej stopie, aby znaleźć Dylana Edwardsa na 46-jardowy wynik.

Edwards, sam sprawny operator, mógłby być gwiazdą pokazu, gdyby nie obecność Travisa Huntera grającego w obie strony. Świeżo upieczony tailback ma 24 jardy i TD na ziemi oraz 135 jardów i trzy punkty w powietrzu.

Co ciekawe, Buffs mają CZTERY ponad 100-jardowe odbiorniki w tym meczu.

7:00, 4Q: TCU z przodu, na razie!

Tailback Trey Sanders wbił go po raz trzeci dzisiaj po ziemi, ale ta niesamowita odpowiedź Horned Frogs zawdzięcza wiele Majorowi Everhartowi, który zwrócił kopnięcie 86 jardów, zanim został zmuszony do opuszczenia boiska. Zawsze wydaje się, że TCU ma niebezpiecznego returnera zdolnego do włączenia odrzutowców, aby zmienić grę, a Everhart wygląda jak następny człowiek w tej kategorii.

Trudno uwierzyć, że wciąż mamy siedem minut do końca tego meczu – to wystarczy na kolejne pięć lub sześć punktów w tym tempie!

Trey Sanders przyłożeniem z 1 jarda daje TCU prowadzenie

Trey Sanders punches it in from 1 yard out to give TCU lead

7:36, 4Q: Colorado z powrotem na prowadzeniu!

Boże, pierwszy sobotni mecz Big Noon w tym roku będzie na szczycie, jeśli chodzi o bycie THE meczem roku.

Shedeur Sanders, który został pierwszym graczem Colorado, który rzucił na ponad 400 jardów od 2015 roku, był mistrzowski w tym sześciozagrywkowym, 75-jardowym dysku przyłożenia, gdy znalazł szeroko otwartego Jimmy’ego Horna Jr. w strefie końcowej. Odbiornik transferowy wykonał świetny podwójny ruch, aby się uwolnić.

Czy to jest zabawne? To jest zabawa. Zobaczmy, co TCU zrobi, aby odpowiedzieć.

Shedeur Sanders łączy się z Jimmy Horn Jr.

Shedeur Sanders connects with Jimmy Horn Jr. on a 26-yard TD

10:49, 4Q: W tę i z powrotem idziemy, gdy TCU odzyskuje prowadzenie, 35-31

TCU wróciło na prowadzenie dzięki niezwykłemu 14-rozgrywkowemu napędowi zaprojektowanemu przez Chandlera Morrisa, który wykonał idealną sztuczkę i przebiegł 19 jardów, aby zdobyć przyłożenie.

Hyponotoads byli mistrzami późnego powrotu w zeszłym sezonie i wydaje się, że wracają do formy właśnie wtedy, gdy nadchodzi czas kryzysu w Fort Worth.

Jednym z obszarów, w którym zespół naprawdę zaczyna czerpać korzyści, są okopy. Linia ofensywna naprawdę miażdży w grze biegowej (7,9 YPC), podczas gdy obrona ma teraz do trzech sacków i naciska na prawie każdy dropback Shedeura Sandersa.

Chandler Morris z TCU oszukuje obronę Kolorado na elektrycznym TD!

TCU's Chandler Morris deceives Colorado's defense on electric TD!

:20, 3Q: Shedeur Sanders wyprowadza Buffs z powrotem na prowadzenie!

Colorado miało tylko jeden mecz z wieloma podaniami TD w zeszłym sezonie, ale jest 1 na 1 w erze trenera Prime’a z synem Shedeura Sandersa za środkiem. Sygnalista ma już na koncie 351 jardów podań i dwa zdobyte punkty, co daje Buffs ich pierwszy ponad 300-jardowy wysiłek od października 2019 roku.

Dylan Edwards powiedział ekipie telewizyjnej, że chce zostać świeżo upieczonym All-Americanem, a utalentowany biegacz jest na dobrej drodze po zdobyciu przyłożenia w biegu i dwóch innych w powietrzu.

Shedeur Sanders znajduje Xaviera Weavera, ustawiając TD Dylana Edwardsa

Shedeur Sanders finds Xavier Weaver, setting up a Dylan Edwards TD

2:32, 3Q: TOUCHDOWN TCU!

PO TYM WSZYSTKIM, TCU w końcu ma swoje pierwsze prowadzenie tego dnia.

Dylan Wright sprawił, że kilku Buffów spudłowało i weszło do strefy końcowej z 23 jardów, aby uzyskać sprytny odbiór przyłożenia, kończący siedmioodcinkową jazdę. Chandler Morris trochę odpokutował za wcześniejsze przechwycenie Huntera.

Mimo to, gdybym był Sonnym Dykesem, w ciągu najbliższych kilku minut podchodzę do sztabu ofensywnego i krzyczę „biegaj cholerną piłkę” przez resztę połowy, ponieważ TCU ma średnio 8,3 jarda na atak.

Chandler Morris i Dylan Wright łączą się na 23-jardowy TD

Chandler Morris and Dylan Wright connect for a 23-yard TD

6:05, 3Q: TRAVIS HUNTER JEST NIM!

Mój Boże, gwiazda Colorado robi wszystko – w prawie każdym przyłożeniu – aby wywrzeć trwały wpływ w swoim pierwszym meczu FBS.

To znaczy, przepraszam Caleb Williams, ale może pojawić się nowy faworyt do nagrody Heismana, jeśli Buffs będą w stanie to utrzymać po niesamowitym przechwycie Huntera, który uniemożliwił TCU zdobycie punktów.

Chandler Morris ma teraz tylko 13-22 z dwoma pickami i przyłożeniem, a wielu ludzi w purpurze wokół Amona G. Cartera tęskni za Maxem Dugganem. Cartera bardzo tęskni za Maxem Dugganem.

13:29, Q3: TCU odpowiada błyskawicznym atakiem!

Haymakery są dziś rzucane wszędzie, co?

Jeśli Sonny Dykes liczył na odpowiedź swojej drużyny, to trzy zagrywki na przyłożenie z pewnością by się do tego kwalifikowały. Emani Bailey miał wielki pęd, aby ustawić wszystko w pierwszym zagraniu połowy dla TCU, ale to Chandler Morris miał być może swój najlepszy rzut dnia na przyłożenie, upuszczając go idealnie do wyciągniętych rąk 6 stóp-7 Jareda Wileya w strefie końcowej.

Jak stwierdził wielki Gus Johnson, mamy pod ręką staromodną strzelaninę Big 12.

Chandler Morris łączy się z Jaredem Wileyem na 21-jardowym TD

Chandler Morris connects with Jared Wiley on a 21-yard TD

14:24, Q3: TOUCHDOWN COLORADO!

Trener Prime nie przybył tutaj, aby rozgrywać mecze, przybył, aby je wygrywać – i wydaje się, że napompował swoją drużynę, aby rozpocząć każdą połowę swojego debiutanckiego meczu na poziomie Power 5.

Tailback Dylan Edwards, który wcześniej miał fumble, które doprowadziło do przyłożenia TCU, pokazał, dlaczego był jednym z najlepszych rekrutów szkół średnich Sandersa w poprzednim cyklu, nagrywając sprytne 75-jardowe przyłożenie catch-and-run poza ekranem. Szybkobiegacz z Kansas wykonał niesamowite cięcie po wciągnięciu piłki, po czym wyprzedził resztę Horned Frogs D, aby dać Buffs dwa punkty i wyssać życie z Amon G. Carter Stadium.

Shedeur Sanders znajduje Dylana Edwardsa na 75-jardowym TD

Shedeur Sanders finds Dylan Edwards for 75-yard TD

HALFTIME NOTES

Wydaje się, że ogromnie nagłośnione mecze futbolu uniwersyteckiego rzadko spełniają takie oczekiwania, ale w przypadku meczu TCU-Colorado, mamy spektakl, na który liczyliśmy – i nie tylko – gdy nadchodzi połowa meczu w Fort Worth, a Buffs prowadzą 17-14 po bramce Jace’a Feely’ego, gdy upłynął czas w drugiej kwarcie z 49 jardów.

Przyjezdni byli naprawdę imponujący zwłaszcza po stronie ofensywnej.

Shedeur Sanders zakończył połowę 22-of-28 na 182 jardy i podaniem na przyłożenie, i wyglądał, jakby był już od kilku lat sygnalizatorem Power 5. Jego ulubionym celem nie był, co zaskakujące, Travis Hunter (siedem przyjęć na 11 celów), z więcej niż kilkoma highlight-reel catchami ledwo uderzającymi o ziemię.

To dobrze, że połączenie powietrzne również zaczęło działać, ponieważ CU miało średnio zaledwie 2 jardy na prowadzenie przez pierwsze dwie kwarty i nie miało zrywu dłuższego niż osiem jardów. Statystyka, która również wyskakuje? Buffs przeprowadzili aż 47 zagrań przed przerwą, utrzymując swoje pierwsze prowadzenie od 2021 roku.

Jeśli chodzi o TCU, strona Sonny’ego Dykesa zdawała się rozluźniać po powolnym początku. Obrona w końcu dostosowała się do tempa, w jakim biegało Kolorado, ale miała trudności z zejściem z boiska po trzeciej próbie.

Dobrą wiadomością jest to, że gra biegowa wydaje się być mocną stroną, ponieważ były RB Alabamy Trey Sanders ma dwa TD na ziemi, a Emani Bailey ma średnio 5,7 jarda na prowadzenie. QB Chandler Morris rzucił pick w strefie końcowej, ale był dość ostry w swoich pośrednich podaniach, przechodząc 10 na 17 na 124 jardy.

Korekty w połowie meczu będą kluczowe, ale nie dyskontuj TCU w tym miejscu, ponieważ Frogs byli bardzo drużyną drugiej połowy rok temu i wyciągnęli więcej niż kilka gier w ostatniej chwili. Biorąc pod uwagę, jak konkurencyjna jest grupa trenera Prime’a, być może będą musieli to zrobić w ciepłe popołudnie we wspaniałym stanie Teksas.

Dodana uwaga: Aktualizacja liczby przyłożeń Travisa Huntera: Grał w 65 z 80 przyłożeń (41 w ataku, 24 w obronie) w pierwszej połowie.

:00, 2Q: Colorado prowadzi 17-14 w połowie

1:53, 2Q: TOUCHDOWN FROGS!

Po tym, jak niecelny strzał Griffina Kella zepsuł obiecującą akcję, obrona TCU podniosła swoich kolegów z drużyny, odzyskując piłkę po tym, jak Dylan Edwards położył piłkę na murawie dla Buffs.

Co ważniejsze, Horned Frogs byli w stanie to wykorzystać, zamieniając to na punkty. Wygląda na to, że ich gra biegowa znalazła swój rytm w ostatnich dwóch meczach, co podkreślił Trey Sanders, zdobywając swoje drugie przyłożenie tego dnia. QB Chandler Morris jest przyzwoitym podaniem 10 na 17, ale zobaczymy, czy Sonny Dykes zdecyduje się utrzymać rzeczy na ziemi bardziej idąc naprzód, biorąc pod uwagę sukces, jaki zaczynają widzieć przeciwko obronie Kolorado, która może się zużywać.

Fumble prowadzi do drugiego TD Treya Sandersa, gdy TCU remisuje z Colorado

Fumble leads to Trey Sanders' second TD as TCU ties Colorado

9:28, 2Q: Travis Hunter – certyfikowany DUDE

Tak, jego chwyt przyłożenia, w którym omszał narożnik Josh Newton, został uznany za niekompletny, ale wow, co za wysiłek, aby prawie złapać sześć. Dwukierunkowa gwiazda ma już na koncie sześć przyłożeń i dziewięć celów, a także kilka przechwytów w obronie.

Co równie ważne, Buffs zdobyli kolejne przyłożenie, gdy Sy’veon Wilkerson prawie nietknięty ruszył środkiem, aby zakończyć 10-odtwarzową, 75-jardową akcję. Shedeur Sanders był jak dotąd precyzyjny i, co dość zaskakujące, miał czas na rzucanie. Być może najbardziej imponującą częścią pierwszej połowy może być jednak fakt, że Kolorado przeszło 6 z 8 na 3 / 4 w dół. To trudne dla każdego, a tym bardziej przeciwko obronie Joe Gillespiego, która rok temu zdobyła tytuł mistrza kraju.

Sy’veon Wilkerson wbija piłkę z 2 jardów

Sy'veon Wilkerson punches it in from 2 yards out

13:57, 2Q: Remis!

To całkiem jasne, że TCU próbuje atakować zewnętrzną część obrony Colorado, aby rozluźnić sytuację. Prawie każde podanie jest między hashami i liczbami, gdy Frogs odrabiają straty na boisku w ostatnich dwóch dyskach. Liniowi Buffs zaczęli się nieco rozszerzać, a to z kolei otworzyło kilka pasów biegowych dla ogonów Horned Frogs Emani Bailey i Trey Sanders, z których ten ostatni uderzył w dysze, aby dotrzeć do rogu i zdobyć przyłożenie, które wyrównuje sytuację na tablicy wyników.

Zapnij pasy, ten ma wszystkie zadatki na zabawny sobotni mecz w samo południe.

Po zablokowanym field goalu Trey Sanders zdobywa bramkę na remis

After blocked field goal, Trey Sanders scores to tie it

1:14, 1Q: Ogromny przystanek dla TCU

Wreszcie trochę rozpędu dla TCU, ponieważ Namdi Obiazor był błyskawicą z krawędzi – tak szybko, że faktycznie skoczył i zablokował próbę zdobycia bramki przez Colorado swoim brzuchem.

Wyrazy uznania dla zawodników drużyny specjalnej CU za to, że przynajmniej zorientowali się, co się stało na tyle szybko, aby powalić Obiazora, ponieważ nie było przed nim nic poza światłem dziennym, gdyby czysto uciekł.

6:22, 1Q: Przechwycenie!

To, co wyglądało na wspaniałą odpowiedź TCU po wczesnym three-and-out, zamiast tego zamieniło się w katastrofę, gdy Chandler Morris rzucił przechwyt w strefie końcowej po rzucie, który z pewnością chciałby mieć z powrotem.

W zabawny sposób dla Kolorado, bohaterem okazał się jeden z niewielu graczy, którzy wiedzieli, jak wyglądało Boulder przed premierą, ponieważ Trevor Woods jest jedynym powracającym starterem w obronie i wykonał świetną robotę, czytając oczy QB, aby zejść z pickiem. Nie można było prosić o lepszy początek ery Deiona Sandersa.

8:58, 1Q: TOUCHDOWN COLORADO!

Mowa o świetnym początku ery trenera Prime’a, który zaczyna się od otwierającego sezon przyłożenia, które było czymś pięknym.

Travis Hunter z Colorado naprawdę wcześnie daje o sobie znać. Najpierw przerwanie podania w obronie, aby wymusić punt, a następnie kilka przyjęć w drugą stronę (pokonał także DB głęboko przy podaniu, które było niecelne w strefie końcowej). Ponownie, miej oko na jego liczbę snapów w miarę trwania meczu, ale jasne jest, że jak dotąd jest on problemem, na który obrona TCU nie ma odpowiedzi.

The Horned Frogs również zmagają się z tempem CU. Ich 13 zagrywek i 73-jardowy drive naprawdę otworzył wiele oczu, a obrona była nie w porządku, w tym kara za 12 mężczyzn na boisku w pewnym momencie. Prawdziwym pięknem było jednak podanie na przyłożenie, gdy Shedeur Sanders spokojnie znalazł Dylana Edwardsa wyciekającego z tylnego pola, niekrytego na trzecim i bramce.

Shedeur Sanders znajduje Dylana Edwardsa na 4 jardowym TD

Shedeur Sanders finds Dylan Edwards on a 4-yard TD

5 rzeczy, które warto wiedzieć przed meczem

Najciekawszy mecz młodego sezonu 2023 już za chwilę, a oto pięć przemyśleń przed kickoffem w Fort Worth:

– Tak, wszystkie oczy zwrócone są na debiut trenera Prime’a, ale facetem w słuchawkach, na którego naprawdę warto zwrócić uwagę na linii bocznej Buffs, jest koordynator ofensywy Sean Lewis. Były główny trener w Kent State, jest wysoko ceniony za swój rozprzestrzeniony atak, a w poprzednich przystankach była to jedna z najszybszych grup w kraju. Podczas gdy wiele mówiło się o nowych zasadach dotyczących zegara, które zabierają 8-10 snapów w każdym meczu, miej oko na to, ile zagrań Colorado wykona dziś w ataku.

– Mówiąc o zagraniach, być może będziemy musieli mieć grafikę liczenia snapów na transmisji dla dwukierunkowej gwiazdy Travisa Huntera. Były nr 1 w ogólnej rekrutacji dwa lata temu, ma dziś zacząć zarówno na cornerbacku, jak i odbiorniku przeciwko Horned Frogs. Ciekawie będzie zobaczyć, ile dotknięć skończy w ataku, biorąc pod uwagę, że na stadionie Amon G. Carter jest prawie 100 stopni, a on będzie potrzebny do każdego zagrania w obronie, biorąc pod uwagę brak głębi w secondary dla Buffs.

– Bitwa QB w tym meczu jest warta samej ceny wstępu. Syn trenera Prime’a, Shedeur Sanders, był świetny w opiece nad piłką podczas prowadzenia programu na poziomie FCS, ale dziś czeka go jeszcze większe wyzwanie poza skokiem do Power 5. Obrona TCU 3-3-5 uwielbia ukrywać rzeczy i może być trudna do odczytania, więc unikanie zwrotów akcji będzie najważniejsze, jeśli goście chcą się zdenerwować. Z drugiej strony, Chandler Morris, który w zeszłym roku zaczynał w Boulder, jest po świetnym obozie i sztab trenerski jest naprawdę podekscytowany tym, co potrafi. Nie zdziw się, jeśli użyje swoich nóg, aby zdobyć kilka pierwszych przyłożeń.

– Jeśli kochasz obronę, narożnik TCU Josh Newton będzie miał wielką bitwę na swoich rękach, próbując powstrzymać Huntera i szybki zbiór wideoutów w biało-złotych barwach. Przedsezonowy All-American według niektórych, zobaczymy, czy Buffs będą starali się całkowicie unikać jego strony boiska, czy też będą wystarczająco pewni siebie, aby go przetestować.

– Jak Urban Meyer będzie ci stale przypominał, drużyny specjalne są zawsze czymś, co jest kluczem do gry i ten mecz nie będzie inny. TCU ma mnóstwo szybkości w returnerze i przewagę w kickerze w Griffinie Kellu, który wygrał kilka meczów prawie sam w zeszłym sezonie. Wracający z Colorado Jimmy Horn Jr. może wyrównać sytuację i pomóc swojej stronie wygrać bitwę o pozycję w polu, jednak po tym, jak był prawdziwą atrakcją w USF w 2022 roku.

Scena przedmeczowa

Czy Deion Sanders odniesie sukces w Colorado?

Czy Deion Sanders odniesie sukces w Colorado? | Big Noon Kickoff

Will Deion Sanders be successful at Colorado? | Big Noon Kickoff

Sam Sanders podzielił się swoimi przemyśleniami na ten temat z Erin Andrews.

Deion Sanders rozmawia z Erin Andrews o zmianie kultury w Colorado

Deion Sanders talks with Erin Andrews about changing the culture at Colorado

Trener otwiera swój playbook, a Mark Ingram popisuje się kilkoma ruchami!

Urban Meyer wyjaśnił, jak ważne jest przekazywanie piłki w ręce rozgrywającego i dlaczego Colorado musi to robić z Travisem Hunterem. W międzyczasie Mark Ingram z radością zademonstrował swoje umiejętności z pomocą współprowadzących i fanów!

Michael Irvin zabiera nas do KOŚCIOŁA

Nikt nie potrafi tak podkręcić atmosfery jak Pro Football Hall of Famer i nowa gwiazda „Undisputed” Michael Irvin, który dołączył do ekipy „Big Noon Kickoff”, aby wypowiedzieć się na temat programu swojego przyjaciela Deiona Sandersa w Kolorado i wygłosić przemówienie do Buffaloes.

„To jest presja!” – Michael Irvin jest NAPALONY na mecz Colorado vs. TCU

'That's pressure!' - Michael Irvin is FIRED up about Colorado vs. TCU

Nie ma schematu głębi składu Colorado?!?

Colorado nie udostępniło przed meczem zwyczajowej tabeli głębi składu, co jest kolejnym nieortodoksyjnym posunięciem trenera Prime’a.

Przygotuj się na sezon 2023 z niewielką pomocą niektórych GOATs!

Deion Sanders, Eddie George i pewien były rozgrywający Michigan zapowiadają największe rzeczy do obejrzenia w tym roku w futbolu uniwersyteckim.

Deion Sanders, Michigan i nie tylko na czele największych historii wchodzących w sezon CFB 2023

Deion Sanders, Michigan, and more headline the biggest storylines entering the 2023 CFB Season

Później Tom Rinaldi podsumował zmiany, jakie zaszły w futbolu uniwersyteckim w ciągu ostatniego roku.

Tom Rinaldi przygotowuje nas na największe historie sezonu

Tom Rinaldi gets us hyped for the biggest storylines of the season

Fani Horned Frogs są NAPALENI!

Rob Stone i Mark Ingram pomogli rozruszać tłum, gdy „Big Noon Kickoff” rozpoczęło drugą godzinę w TCU.

Spojrzenie od wewnątrz TCU

Zobacz ekskluzywne spojrzenie zza kulis, jak Sonny Dykes przygotowuje Horned Frogs do rozpoczęcia budowania na ich krajowym wicemistrzostwie z 2022 roku.

Czy TCU powalczy o tytuł Big-12? Zajrzyj za kulisy

Will TCU Contend for a Big-12 Title? Take a look behind the scenes

Trener Prime jest w budynku!

„Mówiliśmy: 'Nadchodzimy’, ale teraz jesteśmy tutaj. Nadszedł czas, aby robić to, co robimy” – powiedział główny trener Colorado Deion Sanders Jenny Taft z FOX Sports, gdy przybył na stadion Amon G. Carter w Fort Worth na swój pierwszy mecz pod wodzą Buffaloes.

„Tu nie chodzi o mnie. Chodzi o nas – Deion Sanders przed meczem Colorado z TCU

'It's not about me. It's about us.' - Deion Sanders before Colorado takes on TCU

Checking in on the Heisman race

Colorado trenera Prime’a nie jest jedyną wielką historią w ostatnim roku starego Pac-12. Rozgrywający USC Caleb Williams jest gotowy do obrony swojego trofeum Heismana z 2022 roku i jest faworytem do zdobycia nagrody w 2023 roku, co uczyniłoby go pierwszym dwukrotnym zwycięzcą Heismana od czasu Archiego Griffina z Ohio State w 1976 roku. Brady Quinn i Matt Leinart omówili szanse Williamsa.

Czy Caleb Williams z USC może powtórzyć tytuł Heismana? I drużyny lepsze niż reklamowane

Can USC's Caleb Williams repeat as Heisman? And teams better than advertised

Brett Yormark o ekspansji Big 12

Komisarz Big 12 zatrzymał się na planie Big Noon Kickoff, aby porozmawiać o kierunku swojej konferencji po niedawnej zgodzie na dodanie czterech byłych szkół Pac-12 – w tym Kolorado – od przyszłego sezonu.

Realignment: Kwestia „kiedy, a nie czy”

Bruce Feldman analizuje ostatnią rundę zmian, w której Stanford, Cal i SMU dołączyły do ACC, analizując, co może nastąpić później.

Bruce Feldman dołącza do ekipy „Big Noon Kickoff”, aby omówić realignment

Bruce Feldman joins the 'Big Noon Kickoff' crew to discuss realignment

Porozmawiajmy o wejściu!

Czy pierwsze wrażenie można zrobić lepiej niż zrobił to nowy członek Big Noon Kickoff Mark Ingram?

Mark Ingram dokonuje swojego WIELKIEGO WEJŚCIA do ekipy „Big Noon Kickoff”

Mark Ingram makes his GRAND ENTRANCE to the 'Big Noon Kickoff' crew

W dalszej części programu, Ingram otrzymał specjalną wiadomość od swojego trenera z uczelni, Nicka Sabana z Alabamy.

HC Alabamy Nick Saban wysyła specjalną wiadomość do Marka Ingrama

Alabama HC Nick Saban sends a special message to Mark Ingram

Przedmeczowe czytanie

Zakłady na tydzień 1: Chris „The Bear” Fallica dzieli się swoimi przewidywaniami ze wszystkich najważniejszych meczów, w tym TCU-Colorado. Czytaj więcej.

Chris 'The Bear’ Fallica przedstawia swoje typy na pierwszy tydzień CFB z niewielką pomocą Urbana Meyera

Chris 'The Bear' Fallica gives his picks for Week 1 of CFB with a little help from Urban Meyer

Myślisz, że szum wokół Deiona Sandersa wymknął się spod kontroli? Poczekaj, aż Colorado wygra, pisze Martin Rogers.

Czy TCU jest gotowe na kolejny krok? „Musimy to udowodnić”: Sonny Dykes, po tym jak poprowadził Horned Frogs do magicznego awansu do CFP Championship, wierzy, że buduje program, który będzie w stanie się utrzymać. Udaliśmy się do Fort Worth poza sezonem, aby dowiedzieć się, co robi, aby pozostać na szczycie. Laken Litman ma swoją historię.

Colorado’s Travis Hunter jest gotowy na gwiazdorstwo po obu stronach piłki: Analityk NFL i były gracz Bucky Brooks rozkłada to na czynniki pierwsze.

Week 1 By the Numbers: Wszystkie kluczowe statystyki dotyczące Colorado-TCU i wszystkich innych najważniejszych gier w ten weekend. Czytaj więcej.

Skauci NFL będą obserwować Shedeura Sandersa, Marvina Harrisona Jr. i inne największe gwiazdy w Week 1: Analityk NFL Draft Rob Rang wyjaśnia, co sprawia, że ci gracze są tak dobrze rokującymi zawodnikami.

Bonusowa lektura!

Jak Cade McNamara, „legenda Michigan,” znalazł nowy cel w Iowa: Ta historia nie jest częścią programu „Big Noon”, ale jest to epicka opowieść Michaela Cohena z FOX Sports, która zasługuje na uwagę. Cade McNamara pomógł Michigan stać się klasą Big Ten. Teraz jest w Iowa i jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Oto jak do tego doszło.

Bryan Fischer jest pisarzem futbolu uniwersyteckiego dla FOX Sports. Przez prawie dwie dekady zajmował się lekkoatletyką uniwersytecką, między innymi w NBC Sports, CBS Sports, Yahoo! Sports i NFL.com. Follow him on Twitter at @BryanDFischer.


COLLEGE FOOTBALL trending