White Sox przegrywają w dogrywce po tym, jak OF popełnia błąd w końcówce meczu

Chicago White Sox przegrali w czwartek mecz baseballowy z Baltimore Orioles. Nie był to szczególnie przyjemny sposób na przegranie meczu baseballowego.

Prowadząc 3-2 z dwoma wyjściami w dolnej części dziewiątej rundy, Liam Hendriks z Białych Sox wymusił złapanie piłki za faulem, gdy stanął naprzeciwko debiutanta Orioles Kyle’a Stowersa. Lewy obrońca White Sox, Adam Engel, miał na tyle dobry skok na piłkę, że dotarł do celu z kilkoma krokami w zapasie.

Niestety dla White Sox, Engel odbił piłkę.

Jeszcze bardziej niefortunnie dla White Sox, Hendriks zawiesił podkręconą piłkę dwa uderzenia później, po tym jak uzyskał przewagę 0-2 nad Stowersem. Debiutant, który wszedł do gry uderzając 150/.191/.200 w sześciu meczach jako big-leaguer, zamienił pomyłkę w swój pierwszy w karierze home run, aby zremisować mecz.

Hendriks wybił następnego pałkarza, Austina Haysa, aby zakończyć inning i wysłać grę do dogrywki, gdzie Orioles wyszli na prowadzenie 4-3 w 11. rundzie.

Anthony Santander uderzył w walk-off single, aby zdobyć biegacza duchów:

Zwycięstwo kontynuuje zamiłowanie Orioles do chaotycznych zwycięstw w trakcie ich gorącej passy i poprawia ich rekord do 65-59, utrzymując je 2,5 gry z powrotem z Seattle Mariners na trzecim miejscu wild-card. W międzyczasie, przegrana wypycha 62-60 White Sox dalej z walki o playoffy.

BALTIMORE, MARYLAND - AUGUST 25: Kyle Stowers #83 of the Baltimore Orioles celebrates after hitting a solo home run against the Chicago White Sox in the ninth inning at Oriole Park at Camden Yards on August 25, 2022 in Baltimore, Maryland. (Photo by Rob Carr/Getty Images)

White Sox pozwolili, by jeden mecz wymknął im się spod kontroli w meczu z Orioles. (Foto Rob Carr/Getty Images)