Warriors błagają o konsekwencję po tym, jak Jordan Poole przenosi rozmowy z Heat

Draymond, Kerr błagają o konsekwencję po wezwaniach do dźwigania JP pierwotnie pojawił się na NBC Sports Bayarea

Jordan Poole został wezwany do większej ilości naruszeń przy dźwiganiu niż cała drużyna Miami Heat w przegranej 116-109 przez Warriors we wtorkową noc w FTX Arena.

23-letni obrońca miał ciężką noc, kończąc z dziewięcioma punktami przy 3of-10 z pola i 1-of-7 zza łuku. Popełnił też pięć błędów, z czego trzy to przewinienia.

Najwyraźniej NBA koncentruje się na tym, by położyć nacisk na te przewinienia.

We wtorek zaskoczyło to trenera Warriors Steve’a Kerra.

„Zgaduję, że był email, który wyszedł dzisiaj i szczerze mówiąc, nie sprawdziłem swojego emaila,” Kerr powiedział reporterom w Miami po przegranej. „Jakbyśmy mieli dziś mecz to nie patrzę na maile. Byłem zszokowany, bo w zasadzie cała liga tak robi. Robią to od czasu, gdy Allen Iverson przekonał sędziów, że to nie jest carry.

„To jest carry. To, co robi Jordan to carry, ale cała liga to robi. Chyba muszę zacząć sprawdzać swój email w dni meczowe.”

Draymond Green powtórzył słowa Kerra, mówiąc, że jeśli to ma być nazwane, to musi być nazwane na obu końcach parkietu.

Miami zostało odgwizdane za jedno przewinienie z rąk Caleba Martina, ale Green uważa, że powinno być tego więcej.

„Jeśli masz zamiar to nazwać, to lepiej to nazwij, bo każdy obrońca w NBA to robi. A lot,” powiedział Green reporterom postgame. „Niektórzy z najlepszych ball-handlerów w NBA niosą często. Więc jeśli to jest punkt nacisku, to zobaczmy go. Ale nie jestem pewien, ile widziałem przez cały rok i zobaczyć trzy w jednym meczu na jednym gościu … więc jeśli jest to punkt nacisku, to świetnie. Ale zobaczmy to wtedy.

„Ale oni dostają jeden, kocham Kyle’a [Lowry’ego], kocham Jimmy’ego [Butlera], są świetni. Ale nie są niesieni przez całą grę. Więc jeśli dostaliśmy tylko jeden i myślę, że to było na Calebie Martinie, to nie może być to zbyt duży nacisk. Chciałbym zobaczyć, że nadal jest to nazywane.”

Poole wyraźnie nie był zadowolony z połączeń, co pokazał zaraz po meczu na swojej historii na Instagramie, rzucając subtelne strzały w urzędników.

RELATED: Controversial overturned call hurts Dubs late in loss to Heat

Golden State przegrali trzeci mecz z rzędu i pozostają bez zwycięstwa na wyjeździe (0-4) w tym sezonie. Warriors będą mieli szansę na przegrupowanie przed czwartkowym spotkaniem z najgorszymi w Konferencji Wschodniej Orlando Magic (1-7) w Amway Center.