Velez-Atletico Tucuman, podpisać 1 jako przewidywanie

Jednym z meczów szóstego dnia Liga Profesional jest Velez-Atletico Tucuman. Mecz zaplanowany na Estadio José Amalfitani w Buenos Aires w sobotni wieczór o 23:00 (czasu włoskiego).

Velez-Atletico Tucuman, zgadnij wynik!

Velez jest pewny siebie… i zasługuje na zaufanie

Od razu statystyka do podkreślenia dla gospodarza „El Fortìn„. Jeśli uwzględnić również wyzwania pucharowe, to jest ich siedem Under 2.5 z rzędu. I właśnie w Pucharze Libertadores Velez zaliczyli swój trzeci wynik z rzędu, pokonując River Plate 1-0 w pierwszym etapie rundy 16.

W lidze Lucas Pratto i jego koledzy z drużyny wygrali tylko jeden mecz, z Rosario, 2-0. Ciekawostka, nie mniej niż 4 z 5 meczów rozegranych do tej pory przez Velez w lidze dały końcową sumę bramek 2.

Z drugiej strony jest Atletico Tucuman wciąż niepokonane, z singlowym składem, który zawiera jeden sukces wciśnięty między cztery remisy. W Buenos Aires, przeciwko drużynie, która znajduje dyskretną ciągłość w wynikach, wydaje się, że trudno założyć znak „2”.

Tak więc zaufaj Velezowi, zaufaj, że jeśli chcesz być bardziej umiarkowany możesz spojrzeć w kierunku combo 1X + Multigol 1-3 lub 1-4 w zależności od tego gdzie chcesz ustawić poprzeczkę trudności.