USC kontynuuje wzmacnianie frontu defensywnego, pozyskuje Texas A DE Anthony’ego Lucasa

Trener Lincoln Riley powiedział we wtorek, że myśli, że USC’s haul of defensywnych transferów w tym offseason był bardziej utalentowany niż grupa przyniósł w zeszłym roku, i że punkt dostać kolejny znak interpunkcyjny środa jako Texas A & M defensywny koniec Anthony Lucas ogłosił jego Trojans transferu.

Lucas był nr 9-ranked strongside defensive end i nr 57 ogólnej perspektywy krajowej w 2022 klasy rekrutacyjnej z Scottsdale, Ariz…, w tym czasie wybrał Texas A&M z długiej listy kandydatów, na której było USC.

6-foot-7, 270-pound pass rusher grał w ograniczonym zakresie w siedmiu meczach jako prawdziwy freshman dla Aggies, logging 143 defensywnych snaps, według PFF.

W USC, dołącza do przebudowanego frontu defensywnego, który był głównym punktem offseason Trojans 'roster additions. (Dołącza do weterana Purdue Jacka Sullivana i Arizony Kyona Barrsa, a także do OLB Jamila Muhammada z Georgia State i Brylana Shelby’ego z Top-100 na pozycji rush end. Do USC powróci także Romello Height, transfer z Auburn, który opuścił większość swojego debiutanckiego sezonu w Trojanach z powodu kontuzji barku. Razem, ta grupa będzie starała się nadrobić stratę All-American defensive end Tuli Tuipulotu, który prowadził wszystkich graczy FBS z 13.5 sacks w poprzednim sezonie.

A następnie w linebacker, USC sprowadził Oklahoma State starter Mason Cobb i top-100 freshman Tackett Curtis podczas powrotu starterów Eric Gentry i Shane Lee.

„Rzeczywistość była taka, że w tym sezonie mieliśmy jednego gościa, który konsekwentnie wygrywał, który miał przyzwoite szanse na konsekwentne wygrywanie pass rush, a rzeczywistość była taka, że jeśli on tam nie dotrze, nasze szanse nie były super wysokie. Musimy się poprawić w całej desce tam”, powiedział Riley we wtorek. „Ponownie, to jest tworzenie i rozwijanie chłopaków z twojego rosteru, aby byli lepsi, to jest sprowadzanie tego typu talentu, którego oczekujemy od całej deski w tym front seven. Nie da się sfałszować tej siódemki – nie da się tego zrobić. Możesz zastosować każdy schemat na świecie, jaki tylko chcesz, możesz zrobić wszystko, ale nie możesz udawać, że masz wielki talent i oczywiście rozwijasz go w domu. To oczywiste miejsce, w którym musimy się poprawić w defensywie.”

Trojanie bezsprzecznie mają to już za sobą.

Lucas w swoim ostatnim sezonie w Chaparral HS zanotował 64 asysty, 22 asysty i 9,5 sacka.

Ogólnie rzecz biorąc, Lucas jest 11. transferowym dodatkiem Trojanów do tej pory, dołączając do listy z punterem Eddiem Czaplickim (Arizona State), Muhammadem (Georgia State), defensywnym tacklem Kyonem Barrsem (Arizona), szerokim odbiornikiem Dorianem Singerem (Arizona), cornerback Christian Roland-Wallace (Arizona) i inside linebacker Mason Cobb (Oklahoma State), offensive tackle Michael Tarquin (Florida), running back MarShawn Lloyd (South Carolina), defensive end Jack Sullivan (Purdue) i offensive lineman Jarrett Kingston (Washington State).