Uriarte, który ma na miejscu trenera, teraz odsłoni nazwiska dyrektora ds. piłki nożnej i dyrektora ds. wydajności

Ton kandydatura Jona Uriarte przedstawi w najbliższy wtorek charakterystykę swojego projektu sportowego, z modelem obejmującym postać dyrektora sportowego, będącego kamieniem węgielnym struktury, oraz dyrektora ds. rozwoju sportowego, postaci poświęconej zindywidualizowanemu treningowi każdego piłkarza i odpowiedzialnej za uzyskiwanie od nich najlepszych wyników przy różnych sposobach dostępu do pierwszej drużyny. Na przykład, w oparciu o warunki zawodnika i to, czego się od niego oczekuje, będzie szukał jego pożyczki, jeśli to konieczne, w różnych ligach, zawsze biorąc pod uwagę jego przyszłe rozliczenie w Athletic.

Lider Izan Athletic, jednak nie wydaje się zawierać nazwiska trenera w prezentacji, którą zamknął, ale może opóźnić , aby również zarządzać wpływem kampanii. Tym, który wchodzi z furezą w kadrę sportową jest Carlos Aviña, dyrektor sportowy Koła Czarownic, który wyróżnia się doskonałym dostrojeniem z BigData w celach formatywnych i wynikowych.

Plan sportowy Uriarte opiera się na takich kluczach jak profesjonalizacja i segmentacja trenerów Lezamy, specjalizujących swoją pracę w określonych grupach wiekowych, szkolenie zawodnika we wszystkich obszarach i dyscyplinachoraz osiągnięcie piłkarza, który jako całość oferuje intensywność, agresję, pion, wysokie tempo i zdolność podejmowania decyzji.

Unique-Uniques Athletic Geuria i pierwszym trenerem

Kandydatura Barkali była pierwszym z trójki, która ogłosiła plan sportowy, który pozostawiła w rękach Ramóna Planesa, który jako dyrektor piłkarski przybyłby do Bilbao w towarzystwie Manu Franco, który odpowiadałby za rekrutację, oraz Jordi Garcíi, z dużym doświadczeniem w kontroli i przetwarzaniu danych piłkarzy. Firma z siedzibą w Lleidzie , przyjmując propozycję kandydatury, włączy do swojej struktury Andoniego Imaza , odpowiedzialnego za stosunki instytucjonalne i internacjonalizację; Bingena Arostegi , odpowiedzialnego za metodologię; oraz Bernardo Hérnándeza , doradcę technologicznego, który również będzie miał swoje miejsce w zespole.

Prezes autonomicznego portu w Bilbao, jednak nie ma jeszcze trenera, choć koncentracja jest więcej niż skupiona. Oczywistym wyborem był Pochettino, z Planes łączy go przyjaźń i zawodowe relacje, ale Argentyńczyk nie zdołał jeszcze oderwać się od PSG. Zegar tyka, a Barkala musi wykonać definitywny ruch….Czy oddzwoni do Marcelino?

W międzyczasie kandydatura, której przewodzi, zaproponowała listę 35 szkółek lub kamieniołomów piłkarskich, które odwiedzili, aby ukształtować i skontrastować swój projekt. Podróż zabrała ich do Irlandii, Anglii, Holandii, Niemiec, Francji, Włoch, Portugalii, Austrii, Bośni, Stanów Zjednoczonych, Chin i Japonii.Real Madryt, Barcelona, Real Sociedad, Espanyol, Alavés, Villarreal, Sevilla, Osasuna, Sporting i Celta to kluby, które zostały porównane w LaLiga i Liga Smartbank.

Read More