Under 16 Regionals, czyli najlepsi z ostatniego dnia mistrzostw

Piemoncka piłka młodzieżowa wraca na boiska po ponad miesięcznym postoju. W kategorii regionalnej Under 16 wszystkie oczy zwrócone są na powrót czołowych drużyn. Oto koncentracja runda po rundzie w czternastym dniu.

W grupie A Biellese pokonało Juve Domo w efektownym meczu, który zakończył się wynikiem 3 do 5. Fundamentalne zwycięstwo chłopców Debernardiego, którzy wydłużają swoją przewagę nad drugim w klasyfikacji zespołem. Volpiano Pianese, wychodzi bowiem pokonane przez Spartę Novara i z pierwszego miejsca schodzi na -4.

Lascaris dominuje w bezpośrednim starciu z Lucento w grupie B, wygrywając 4-1. +5 w klasyfikacji dla biało-czarnych, którzy zaliczają pierwszą elongację turnieju. W strefie spadkowej cios dla Venarii, która wygrała i przesunęła się na odległość jedenastego miejsca, zajmowanego przez Mercadante.

Dominacja Chisoli w grupie C: zespół Moschiniego demoluje Salice peremptorycznie 0-5 i wychodzi na +12 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji. Pinerolo również wygrało, utrzymując dystans do Bianazzurri. Alba Calcio natomiast pokonała Nichelino Hesperia i zahaczyła o nie na trzecim miejscu, zachowując nadzieje na zbawienie.

Sisport lawinowo pokonuje Ascę, wygrywa 10-0 i utrzymuje się na szczycie grupy D. Chieri również zdobywa trzy punkty i utrzymuje dystans do czołówki, ale Novese również wygrywa, sprowadzając się do minus dwóch. Za dużo CBS dla Cit Turynu, kończy 1-16 u siebie chłopców Loddo.

© RIPRODUZIONE RISERVATA