Trener Victora Wembanyamy o jego wytrzymałości fizycznej i psychicznej | On the Clock

Krysten Peek

Subscribe to Ball Don’t Lie

Apple Podcasts | Spotify | Stitcher| Google Podcasts

Yahoo Sports NBA Draft Analyst Krysten Peek jest połączona z Kevinem Danna, który prowadzi mecze Victora Wembanyamy we Francji, oraz Tim Martin, jeden z trenerów Victora, aby dowiedzieć się więcej o potencjalnym wyborze nr 1 w drafcie NBA 2023.

Ten odcinek On the Clock with Krysten Peek jest poświęcony przypuszczalnemu wyborowi nr 1 w drafcie NBA w 2023 roku: Victorze Wembanyamie.

1:10 – Na początku KP rozmawia z Kevinem Danna, który został zatrudniony do transmitowania meczów Victora we Francji ze swojego domu w Kalifornii dla aplikacji NBA. NBA zakupiła prawa do rozgrywek ligi francuskiej wyłącznie po to, aby mecze Victora były bardziej dostępne dla amerykańskiej publiczności, co wiele mówi o tym, jak globalny staje się sport i jak mało wiedzieliśmy o międzynarodowych graczach biorących udział w drafcie.

Kevin dużo mówi o tym, jak bardzo Victorowi zależy na wygrywaniu, grze i kolegach z drużyny. Opowiada nam również o swoich ulubionych wydarzeniach z Wemby i niektórych graczach z tej samej drużyny, którzy są teraz na celowniku GM-ów NBA zmierzających do draftu, którzy w przeciwnym razie nie zostaliby zauważeni.

30:30 – Następnie dołącza do nas Tim Martin, który pracuje jako trener Wembanyamy od początku 2020 roku i widział, jak zgrabny 15-letni dzieciak wyrósł na 19-letniego fenomena koszykówki, który wydaje się gotowy, by szturmem zdobyć NBA.

Ponieważ Victor jest być może najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem w historii NBA, Tim i Krysten dużo rozmawiają o presji, która jest na nim wywierana i dlaczego ma odpowiednią mentalność, aby ją przezwyciężyć, a nie zostać przez nią pogrzebanym.

Sprawdź resztę rodziny podcastów Yahoo Sports na https://apple.co/3zEuTQj lub na Yahoo Sports Podcasts