Trener Packers Matt LaFleur przedstawia kontekst 3 przechwytów Jordana Love’a

Rozgrywający Green Bay Packers Jordan Love zakończył przedsezonowy opener przeciwko San Francisco 49ers. Love rozegrał całą pierwszą połowę, kończąc 13 z 24 podań na 176 jardów, dwa przyłożenia i trzy przechwyty.

Rzucenie trzech przechwytów w meczu, nie mówiąc już o jednej połowie, nigdy nie jest dobrym znakiem, ale główny trener Matt LaFleur zasadniczo rozgrzeszył Love’a z winy za wszystkie trzy straty w połowie meczu.

„Zasadniczo dwa były dropami, a w drugim przypadku mieliśmy dwóch receiverów, którzy biegali złymi drogami,” LaFleur powiedział Packers TV Network podczas transmisji.

Pierwszy pick miał miejsce, gdy Love szukał tight enda Tylera Davisa na first and goal. Mimo, że podanie było trochę wysoko i w podwójnym kryciu, trafiło Davisowi prosto w ręce.

Czwartorundowy debiutant i uczestnik obozu treningowego Romeo Doubs był celem przy drugim picku. Przy third-and-5 Love spojrzał w stronę linii bocznej na Doubsa, który był szczelnie kryty przez Samuela Womacka. Doubs zdołał złapać piłkę w ręce, ale gdy upadł na ziemię, Womack zdołał mu ją odebrać. Początkowo piłka została uznana za zakończoną, ale San Francisco zakwestionowało zagranie i zostało ono obalone na przechwyt. Ponownie, strata spadła bardziej na odbiorcę. Love i Doubs zahaczyli o siebie trzy różne okazje, w tym 33-jardowe przyłożenie w pierwszej kwarcie.

Ostatni pick wyglądał na żywo bardziej egregoralnie. Love próbował znaleźć Amariego Rodgersa nad środkiem na slant, ale jego podanie nie doprowadziło do odbiornika i zamiast tego po raz kolejny trafiło w ręce Womacka. LaFleur ujawnił jednak, że dwóch receiverów Green Bay nie pobiegło w tym zagraniu właściwą trasą. Nie jest jasne, czy Rodgers był jednym z nich. Niezależnie od tego, nie był to dobry rzut ani decyzja Love’a.

Ogólnie rzecz biorąc, debiut Love’a w 2022 roku przedsezonowym wyglądał jak powtórka tego, co widzieliśmy w zeszłym roku. W niektórych zagraniach Love pokazuje obiecujący talent swojego ramienia, ale w innych jego dokładność i podejmowanie decyzji pozostaje wielkim znakiem zapytania.

Related

Amari Rodgers touchdown pcha Packers na prowadzenie vs. 49ers

Jordan Love kończy pierwszą połowę vs. 49ers z podaniem na TD do byłego Badgera Danny’ego Davisa

Rookie standout Romeo Doubs zdobywa pierwsze przyłożenie Packers w preseason

Packers siedzą na 33 zawodników w pierwszym meczu preseason opener vs. 49ers

Historia pierwotnie pojawiła się na Packers Wire