Trea Turner: „Obowiązkowo” muszę znać plan, jeśli Cubs wezmą udział w wolnej agenturze

Trea Turner: 'Mandatory’ to know plan if Cubs want him originally appeared on NBC Sports Chicago

MILWAUKEE – Trea Turner nie ma znaczących powiązań z Chicago czy Cubs.

Jest z Florydy. Jego żona jest z New Jersey. Oboje chodzili do college’u w Karolinie Północnej. A Wrigley Field było jak flyover country, kiedy gwiazda shortstop przeszła z Waszyngtonu do Los Angeles zeszłego lata w wymianie, która wysłała go i Maxa Scherzera do Dodgersów z Nationals w ostatecznym terminie.

Ale wie tyle, jeśli chodzi o Cubs, jeśli Jed Hoyer sięgnie po niego próbując nawiązać połączenie tej zimy:

Musiałby usłyszeć nieuchwytny jak dotąd plan Hoyera i jeszcze bardziej nieuchwytny timeline dla jego Rebuild That Shall Not Be Named.

„Od uczenia się, jak ten proces działa od rozmowy z innymi facetami, myślę, że to jest obowiązkowe,” Turner powiedział podczas rozmowy z NBC Sports Chicago na temat jego oczekującej wolnej agentury i Cubs przed środowym meczem Dodgers-Brewers.

„Od wielu organizacji, chciałbyś wiedzieć, czego oczekują lub gdzie to idzie lub co próbują zrobić – rodzaj wizji,” powiedział. „Niezależnie od tego, jaka jest ta wizja. Ale myślę, że to jest obowiązkowe.

„Musisz wiedzieć, jak wyglądają następne lata i jak to odnosi się do ciebie i twojej rodziny i twojej kariery,” dodał. „To zdecydowanie czynnik przy wyborze drużyny.”

Ta „wizja” Cubs nabrała większego znaczenia, jeśli nie pilności, z zapewnieniami zarówno Hoyera jak i prezesa Toma Rickettsa w ostatnim tygodniu, że Cubs planują być „agresywni” z offseason wydając na wolnych agentów.

Turner, 29 lat, jest jednym z najlepszych zawodników w nadchodzącej klasie wolnych agentów, dołączając do drugiego z rzędu zbioru dostępnych shortstopów, który ma obejmować również Carlosa Correę z Twins i Xandera Bogaertsa z Red Sox.

Najszybszy gracz MLB ma również moc 25-homerów, tytuł pałkarza, pierścień World Series 2019 i wybór All-Star w ostatnich dwóch sezonach.

„Jest zdecydowanie jednym z elitarnych shortstopsów w lidze w tej chwili”, powiedział jeden facet, który powinien wiedzieć, jeden raz Cub Nomar Garciaparra, były mistrz battingu i sześciokrotny All-Star shortstop, który jest teraz częścią zespołu transmisji Dodgers.

Garciaparra to także facet, który jest w stanie – i chętnie – zaoferować Turnerowi wgląd w grę dla Cubs.

Getty

„Kocham Chicago. Zawsze kochałem to miasto” – powiedział Garciaparra. „Powiedziałbym, że Chicago to moje ulubione miasto; Boston to moje ulubione miasto, a L.A. to dom. Więc miałem sporo szczęścia.

„Ale tak właśnie wygląda to miejsce w moim sercu. Powiedziałbym to każdemu. Powiedziałbym mu”, powiedział Garciaparra. „Ale każdy jest inny – co czuje, co widzi lub co wie.”

Nawet jeśli Cubs mieliby uczynić Turnera swoim głównym celem tej zimy, to nie jest jasne, czy mieliby niezakłócony – lub nawet konkurencyjny – strzał na niego.

Dodgers nie prowadzili z nim żadnych rozmów na temat przedłużenia kontraktu, ale nie mają żadnego gorącego prospektu shortstop czekającego w skrzydłach, a młody second baseman Gavin Lux – który pojawił się w systemie Dodgers jako shortstop – nie ma rękawicy, która sugerowałaby, że jest realną opcją do zasypania jako codzienne rozwiązanie big-league dla konkurencyjnej drużyny.

Oczekuje się, że osiodłają go z ofertą kwalifikacyjną (wiążącą go z rekompensatą za draft-pick), a następnie omówią powrót – takie samo podejście, jakie przyjęli z zeszłorocznym odchodzącym All-Star shortstop, Corey Seagerem.

„Chciałbym tu być”, powiedział Turner, który podobno w zeszłym roku początkowo dał znać, że jest spierzchnięty przy handlu, który wysłał go na drugie wybrzeże zeszłego lata. „Cokolwiek to jest, z prawie każdego kąta, na który patrzysz, wydaje się, że [Dodgers] są najlepsi w baseballu lub jednym z najlepszych. To miejsce jest niesamowite.

„Chciałbym tu być i mam nadzieję, że oni czują to samo, że chcieliby mnie mieć. Ale jeśli to rozmowa na później, w tym offseason, to czekam na nią z niecierpliwością.”

To nie znaczy, że Turner nie zebrał już trochę informacji o Cubs po drodze.

Rozmawiał z byłym kolegą z drużyny i przyjacielem Yanem Gomesem, odkąd Gomes podpisał dwuletni kontrakt z Cubs zimą i rozmawiał z Ianem Happem podczas uroczystości All-Star w zeszłym miesiącu.

„Sam nie mam żadnej opinii poza tym, że wydaje mi się, że każdy, kto tam gra, bardzo, bardzo to lubi”, powiedział, „i jestem pewien, że to z wielu powodów, czy to historia, czy baza fanów, czy to, jak prowadzą organizację, czy też fani po prostu pokazujący się każdego dnia – wypakowują to miejsce.

„Myślę, że to fajne, że ci faceci lubią to tak bardzo.”

Ale to tak daleko, jak on to bierze. I może to być tak daleko, jak Cubs dostają, nawet jeśli go celują – przynajmniej do czasu, gdy może usłyszeć rodzaj odpowiedzi’s, której potrzebowałby, aby dokonać największego profesjonalnego wyboru, który może dostać, aby dokonać w swojej karierze.

Turner powiedział, że nie ma listy priorytetów, których będzie szukał dla miejsca docelowego tej zimy – lub nawet głównego priorytetu, powiedział.

Ale ta „obowiązkowa” informacja na temat „wizji” i linii czasowej, której Turner potrzebowałby od Cubs, lub jakiejkolwiek innej nieznanej drużyny, może być ogromna.

Jak ogromny czynnik staje się w Big-Market Cubs 'wysiłki lądowania każdy wolny agent (s) chcą looms jako jeden z bardziej intrygujących pytań, aby odpowiedzieć na elite-revenue zespołu, który jest w trakcie jego drugi wieloletni proces przebudowy w dekadzie.

Bogaerts i Aaron Judge zarówno powiedział NBC Sports Chicago, że może być czynnikiem w ich decyzji, jeśli Cubs były zadzwonić. Correa powiedział, że jego rozmowy z Cubs zeszłej zimy szybko poszły donikąd z powodu ich statusu przebudowy.

RELATED: Co jeden potencjalny wolny agent mówi o stanie Cubs

RELATED: Pytanie Aarona Judge’a (dla przyjaciela) o free agency, Cubs

RELATED: Carlos Correa: 'Nie chciałem być częścią żadnej przebudowy’

Turner powiedział, że był zaskoczony, widząc, jak Cubs wysadzają swój mistrzowski rdzeń po tytule dywizji w 2020 roku i niechęci własności do wietrzenia tego, co Ricketts nazwał „biblijnymi” stratami podczas pandemii – ale szybko zasugerował, że nie powinno to być zaskakujące, biorąc pod uwagę jego ostatnie doświadczenia z Nationals.

„Jeśli właściciel chce zrobić coś innego, wtedy robią to, co chcą zrobić”, powiedział. „Czasami ma to związek z grą na boisku, a czasami nie. Oczywiście, jeśli grasz dobry baseball każdego roku i nic nie idzie źle, wtedy możesz spokojnie kontynuować próby wygrywania. Ale jeśli coś idzie źle i własność chce zmienić kierunki, nie ma wiele można zrobić o tym.

„Myślę, że to niefortunne,” dodał, „kiedy zespoły decydują, że muszą przebudować lub nie konkurować lub cokolwiek chcesz to nazwać.”

Lub, jak przypadek może być, cokolwiek możesz nie chcieć tego nazwać.

Mniej więcej jedyną rzeczą, którą Turner wydaje się wiedzieć na pewno jest to, że postawił się w lepszej pozycji niż większość wchodzących w wolną agenturę, jako część kolejnej historycznej klasy shortstops, z szansą na zdobycie drugiego pierścienia w nadchodzących miesiącach i ze zdrowym uznaniem dla tego, co nadejdzie później.

„Większość naszych karier spędzamy z jedną drużyną lub dostajemy informację, co mamy robić,” powiedział. „I to jest ten jeden raz, że dostajesz, aby zwrócić uwagę na siebie i zrobić to, co chcesz zrobić. Nie mogę się doczekać. To duża presja, chociaż – wiele różnych rodzajów odpowiedzi, które trzeba mieć.

„Ale masz kontrolę; jesteś w fotelu kierowcy, a jako sportowiec to jest to, czego chcesz.”

Wiele różnych odpowiedzi do odkrycia. Obowiązkowe, nawet.

A jeśli Cubs mają wystarczająco dużo z nich, aby przejść z wystarczającą ilością tego „agresywnego” wydatku, który obiecują, cóż, jedna inna rzecz Turner wie, że wydaje się, że lubi boksy pałkarza wystarczająco dobrze na Wrigley Field, aby wykonać dobrze w swoich 13 grach kariery tam.

„Zobaczymy” Turner powiedział. „Zobaczymy.”

„Nigdy nie wiadomo.”

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować Cubs Talk Podcast za darmo.

Pobierz

Pobierz MyTeams już dziś!