Tolima-Flamengo, OK „combo” X2 plus Multigol 1-4

Copa Libertadores, stadion Manuel Murillo Toro gości Tolimę i Flamengo. Obie drużyny przybędą na to spotkanie po zakończeniu fazy grupowej turnieju odpowiednio na drugim miejscu (Grupa D zremisowana na punkty z Atletico Mineiro) i na pierwszym miejscu (Grupa H zdominowana z 16 punktami z 6 meczów).

Podaj swoje przewidywania teraz!

Flamengo dobrze gra na wyjeździe

Zespół z Rio de Janeiro w trzech meczach wyjazdowych rozegranych w tych rozgrywkach pokazał wszystkim, że nie ma problemów w fazie zdobywania bramek, Rossoneri z 7 bramkami na koncie i 4 na niekorzyść zanotowali dwa zwycięstwa (2-0 z Sportingiem Cristal i 3-2 na boisku Universidad Catolica) oraz remis (2-2 przed Talleres Cordoba).

Mniej spektakularne z ofensywnego punktu widzenia były trzy mecze rozegrane przez Tolimę. Kolumbijski klub, z zaledwie trzema strzelonymi i czterema zdobytymi bramkami, dwukrotnie trafił na „combo” łączące Under 2.5 i No Goal.

W przypadku kursów faworyzowane jest Flamengo, przy czym możliwe jest „combo” łączące podwójną szansę X2 z Multigol 1-4.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport