Tiger Woods cofa się w czasie z imponującym 67 w trzecim dniu Genesis Invitational | Golf News | Sky Sports

Po wciśnięciu się w weekend w swój pierwszy start w PGA Tour od lipca 2022 roku, Woods uderzył orła na swoim 10. dołku – pierwszym dołku par-5 na polu golfowym – jego pierwszym od Genesis Invitational w 2020 roku; oglądaj finałową rundę na żywo na Sky Sports Golf od 16.30 w niedzielę

Ostatnia aktualizacja: 19/02/23 5:00pm

Highlights from day three of the Genesis Invitational

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej dostępny odtwarzacz wideo

Najważniejsze wydarzenia z trzeciego dnia Genesis Invitational

Najważniejsze wydarzenia z trzeciego dnia Genesis Invitational

Tiger Woods strzelił imponujące cztery-under 67, w tym pierwszego od trzech lat orła, podczas trzeciej rundy Genesis Invitational w sobotę.

Po wciśnięciu się w weekend na swój pierwszy start w PGA Tour od lipca 2022 roku, Woods uderzył orła na swoim 10 dołku – par-5 pierwszy dołek na kursie – jego pierwszy od 2020 Genesis Invitational.

Był na pięć under dla dnia z czterema do gry przed zakończeniem swojej rundy z trzema pars i bogey, aby pozostać w pierwszej 30 na tablicy liderów po zakończeniu.

 • Genesis Invitational – runda trzecia – tabela liderów
 • Tiger Woods przeprosił za incydent z tamponem Justina Thomasa
 • Kiedy PGA Tour na żywo na Sky?

Wcześniej, w sobotę, potwierdzono, że Woods przeszedł do finału, mimo że w piątek zaliczył trzy z czterech ostatnich dołków drugiej rundy.

Gra została zawieszona z powodu ciemności w piątek wieczorem w Los Angeles, a 14 graczy nadal musi ukończyć swoje drugie rundy, kiedy wrócą w sobotę.

  To był jak dotąd pełen wrażeń tydzień dla Woodsa, po tym jak przeprosił w piątek, po tym jak ściągnął na siebie krytykę za wręczenie tamponu Justinowi Thomasowi podczas pierwszej rundy.

  Na dziewiątym dołku Woods uderzył dalej niż Thomas, a następnie wręczył mu tampon, gdy para szła w kierunku swoich drugich strzałów.

  Woods powiedział po swojej drugiej rundzie w piątek: „Tak, to wszystko miało być zabawą i grami i oczywiście tak nie wyszło.

  Tiger Woods has apologised after he drew criticism for handing a tampon to Justin Thomas, an action he says 'was supposed to be fun and games'

  Proszę użyć przeglądarki Chrome dla bardziej dostępnego odtwarzacza wideo

  Tiger Woods przeprosił po tym, jak ściągnął na siebie krytykę za wręczenie tamponu Justinowi Thomasowi, an action he says 'was supposed to be fun and games’

  Tiger Woods przeprosił po tym jak ściągnął na siebie krytykę za wręczenie tamponu Justinowi Thomasowi, an action he says 'was supposed to be fun and games’

  „If I offended anybody, it was not the case, it was just friends having fun. Jak powiedziałem, jeśli obraziłem kogokolwiek w jakikolwiek sposób, kształt lub formę, przepraszam. It was not intended to be that way.

  „It was just, we play pranks on one another all the time and virally I think this did not come across that way, but between us it’s different.”

  Get the best prices and book a round at one of 1,700 courses across the UK & Ireland