The Daily Sweat: Eagles są bardzo dobrzy, ale czy mogą pokryć ogromny spread vs. Texans?

Frank Schwab

Philadelphia Eagles mają najlepszy rekord w NFL. Houston Texans mają drugi najgorszy rekord w NFL.

Czwartkowy matchup w tym tygodniu nigdy nie był uważany za dobry, ale NFL chyba nie przewidziała, że będzie aż tak zły. Liga da Texans swój prime-time game w tym tygodniu i prawdopodobnie nie będzie to ładne.

Jednak to NFL w 2022 roku. Jeśli twierdzisz, że wiesz, co się wydarzy w jakimkolwiek meczu, to nie poświęcałeś wystarczająco dużo uwagi.

Mimo to, nie bez powodu jest to 13,5-punktowy spread. W BetMGM Eagles są faworytem prawie o dwa przyłożenia w stosunku do Texans, a to wydaje się wysokie.

Jeśli przyjmiemy 2,5 punktu za przewagę własnego boiska, oznacza to, że Eagles byliby faworyzowani przez około 18,5 w Filadelfii. Ponownie, to dużo.

Eagles są 7-0 i nie pokazali żadnych prawdziwych oznak słabości. Ale będą mieli płaskie mecze. To długi sezon. Czwartkowy mecz przeciwko 1-5-1 Texans wydaje się być dobrym kandydatem na słabszy występ. To się stanie. I jeśli Teksańczycy patrzą na jakąkolwiek grę jako ich Super Bowl w tym sezonie, to prawdopodobnie jest to mecz domowy w prime-time przeciwko drużynie 7-0 Eagles.

Jednym z problemów dla Teksańczyków jest Brandin Cooks. Cooks nie został przehandlowany i najwyraźniej był z tego powodu dość niezadowolony. W raporcie kontuzji widnieje jako questionable. Nie wiadomo czy zagra, a Houston na pewno będzie bez kolegi po fachu, Nico Collinsa. Jeśli Cooks też odpadnie, dużo trudniej będzie pokryć spread, nawet jeśli wynosi on 13,5 (lub więcej, w tym tygodniu ta linia wynosiła 14).

Czasami patrzymy na matchup taki jak Eagles-Texans i myślimy, że nie ma mowy, żeby Houston wygrało. To nie tak działa NFL. Przekonaliśmy się o tym mnóstwo razy w tym sezonie – jeśli byliście w puli przetrwania, to rozumiecie. Houston nie musi wygrywać, żeby obstawiający mogli zarobić. Wystarczy rywalizować.

A big game from Houston Texans running back Dameon Pierce (31) would be his team's best chance to upset the Eagles. (AP Photo/Eric Gay)

Wielki mecz Dameona Pierce’a (31) z running backiem Houston Texans będzie najlepszą szansą jego drużyny na pokonanie Eagles. (AP Photo/Eric Gay)

Oto pierwsze spojrzenie na listę zakładów sportowych na czwartek:

Oh yeah, the World Series

Spójrz, wiemy jaki sport preferują obstawiający, i nie jest to baseball.

Mimo to, czwartkowa noc to czas MLB, aby zabłysnąć. Mają kluczowy Game 5 World Series między Houston Astros i Philadelphia Phillies idzie do góry przeciwko około jak zły z matchup jak NFL może dać nam. W środę wieczorem Astros nie mieli żadnego trafienia, dzięki czemu wyrównali stan serii. Astros są -160 faworytami z Justinem Verlanderem na kopcu. Philadelphia potrzebuje świetnego startu Noah Syndergaarda, który nie zaczynał od 15 października i nie grał w ogóle od 22 października.

Spokojna noc w NBA

Są tylko dwa mecze NBA, ale w akcji są dwie dobre drużyny z Konferencji Zachodniej. Golden State Warriors (-8.5) są u Orlando Magic. Magic, prowadzeni przez faworyta do tytułu debiutanta roku Paolo Banchero, są bardzo młodzi i będą mieli problem z dotrzymaniem kroku panującym mistrzom. W drugim meczu Denver Nuggets walczą z zadziorną drużyną Oklahoma City Thunder. Nuggets są faworyzowani przez 6,5. Back-to-back MVP Nikola Jokic jest głównym bohaterem, ale OKC Shai Gilgeous-Alexander ma niesamowity start w tym sezonie, a Thunder są zazwyczaj dobrą drużyną przeciwko spreadowi.

College football też?

Tak, jeśli to wszystko nie jest dla Ciebie wystarczające, mamy UTEP w Rice (-3.5) i Appalachian State (-3) w Coastal Carolina. Mecz Appalachian State-Coastal Carolina powinien być naprawdę dobry.

I duży harmonogram NHL

Jeśli nadal szukasz akcji, NHL ma wiele. W harmonogramie NHL jest 13 gier. Dlaczego NHL planuje większość swoich drużyn w nocy, w której odbywa się mecz NFL i World Series jest dziwne, ale ta liga nigdy nie była świetna w maksymalizacji ekspozycji.

Najlepszym meczem jest prawdopodobnie Carolina Hurricanes w Tampa Bay Lightning (-125). Obie drużyny powinny być wiosną pretendentami do Pucharu Stanleya. Jeśli to nie jest najlepszy mecz, to prawdopodobnie Boston Bruins w New York Rangers (-125). Obie te drużyny mają za sobą dobre początki.

Jaki jest najlepszy zakład?

Tak wiele do wyboru. Ja postawię na Teksańczyków, ale są lepsze mecze. W World Series, trudno jest wspierać Phillies z Syndergaardem, więc to chyba miejsce, w którym można się nie wychylać. Postawię na Grzmoty jako 6,5-punktowego faworyta w domu.