Texas Tech-Ole Miss najlepszy zakład, kursy i jak obstawiać

Texas Tech Red Raiders (7-5, 5-4 Big 12) zmierzą się z Ole Miss Rebels (8-4, 4-4 SEC) w TaxAct Texas Bowl na NRG Stadium w Houston, TX.

W pierwszym sezonie Red Raiders pod wodzą Joey’a McGuire’a, zakończyli sezon regularny na wysokim poziomie. Wygrali trzy kolejne mecze pomimo zmian quarterbacków w trakcie sezonu z powodu kontuzji. Ostatnie zwycięstwo w sezonie Texas Tech odniosło w thrillerze 51-48 nad Oklahomą.

Rebelianci nie zakończyli sezonu w dobrym stylu. Przegrali cztery z pięciu ostatnich meczów po tym jak zaczęli rok 7-0 pod wodzą Lane’a Kiffina. Gra biegowa Ole Miss sprawiała problemy obronie przeciwników przez cały sezon, zajmując 10 miejsce w ilości jardów na próbę biegu (5.4). Liderem ataku był Quinshon Judkins, który w tym roku zdobył 1,476 jardów i 16 przyłożeń.

Oto wszystko, czego potrzebujesz z perspektywy zakładów na mecz pomiędzy Texas Tech i Ole Miss, od spreadu punktowego, moneyline, całkowitego Over/Under i wyboru ekspertów (kursy przez FOX Bet).

Przeczytaj pełną listę RJ Young’a 2022-23 bowl game predictions and odds

Texas Tech vs. Ole Miss (9 p.m. ET Wednesday, Dec. 28, ESPN)

Point spread: Ole Miss -3.5 (Ole Miss faworyzowane do wygrania przez więcej niż 3,5 punktu, w przeciwnym razie Texas Tech pokrywa)
Moneyline: Ole Miss -175 faworyt do wygrania (postaw 10$, aby wygrać 15,49$ łącznie); Texas Tech +135 underdog do wygrania (postaw 10$, aby wygrać 23$.50 total)
Suma punktów Over/Under: 71.5 punktów zdobytych przez obie drużyny łącznie

Pick via Gambling Analyst Sam Panayotovich:

Ciężko jest postawić tutaj Under, ale ja to robię.

Suma ta została otwarta na poziomie O/U 65.5, kiedy został ogłoszony terminarz rozgrywek, a tutaj jesteśmy kilka tygodni później z liczbą podniesioną o prawie całe przyłożenie. Ruch na rynku zdecydowanie ma sens, ale stawianie Over 71.5, kiedy można było postawić na znacznie niższą liczbę, już nie.

Ponadto, żadna z drużyn nie zagrała w tym roku w ani jednym meczu o sumie 70. Myślę, że Texas Tech będzie miało problemy z prowadzeniem piłki przeciwko frontowi Ole Miss, a najlepszą rzeczą w shortowaniu punktów w meczu ustawionym na 71.5 jest to, że jeden zły odcinek ataku wystarczy, aby spieniężyć bilet.

Sprzedam wysoko i wezmę Under.

PICK: Under 71.5 punktów zdobytych przez obie drużyny łącznie na FOX Bet

Pobierz aplikację FOX Super 6, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największych wydarzeniach sportowych każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


College Football

Więcej z College Football Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomości i więcej