Talmassons stawia na Togniniego i Trampusa

TALMASSONS (UDINE)- CDA Talmassons uzupełnia swoją kadrę podpisując kontrakt z dwoma bardzo młodymi i obiecującymi zawodnikami.

Elisa Tognini, przeciwniczka urodzona w 2004 roku, przybywa do Friuli po tym, jak w poprzednim sezonie grała w Volley Orago, kwestionując zarówno mistrzostwo kraju B1, jak i kategorii poniżej 18 lat.

Alice Trampus, pochodząca z Triestu, przyjeżdża do Talmassons po rozegraniu ostatniego sezonu w Imoco San Donà, z którym ukończyła jako mistrzyni Włoch do lat 18, a także uczestniczyła w mistrzostwach kraju B1.

Tymczasem w piątek 8 lipca Spółka spotka się ze Sponsorami w siedzibie CDA, aby na nowo przeżyć chwile niezwykłego sezonu i potwierdzić zaangażowanie w jeszcze bardziej ambitną przyszłość.

SŁOWA DS GIANNI DE PAOLI-

” To są młode talenty, które chcemy rozwijać i które uzupełnią roster, który chce być konkurencyjny także w przyszłym sezonie. W tym sensie finalizujemy projekt we współpracy z EurovolleySchool Trieste i Blu Team of Pavia di Udine, który sprowadzi młodych sportowców do Talmassons na serię U18/B lub C, aby wesprzeć serię A2 i zapewnić możliwości rozwoju dla całego ruchu regionalnego. Mając dwie Serie A w regionie musimy być w stanie zatrzymać talenty i sprawić, by rozwijały się u siebie. Wciąż zbyt wiele młodych Friulanek startuje poza Regionem, który jest dobrze reprezentowany w kategoriach krajowych.”