Tallers Cordoba-Colon, 1 w 90. minucie

Program rundy 16 Copa Libertadores stawia naprzeciw siebie dwie argentyńskie drużyny. Na stadionie „Mario Alberto Kempes” zmierzą się Talleres Cordoba i Colon. Jeśli chodzi o kursy, to gospodarze rozpoczynają jako nieznaczni faworyci, ale nie można wykluczyć niespodzianek w trakcie 90 minut gry.

Odgadnij dokładny wynik Talleres Cordoba-Colon i wygraj!

Argentyńskie drużyny mierzą się, poznaj przewidywania

W fazie grupowej turnieju, Talleres Cordoba, drugie w grupie H, zdołało zdobyć jeden punkt więcej niż Colon. Natomiast „Los Sebaleros” z ośmioma bramkami strzelonymi i tyloma oddanymi zakończyli grupę G na pierwszym miejscu z 10 punktami.

Zespół trenowany przez Pedro Caixinhę jeszcze nigdy nie przegrał u siebie (dwa zwycięstwa i remis), a w dwóch meczach z trzech zachował bramkę niepokonaną (tylko Flamengo zdołało przebić bramkę bronioną przez Guido Herrerę). Źle dla Colon na drodze, Los Sebaleros zanotowali jeden remis (0-0 z Olimpią Asuncion) i dwie porażki (2-1 z Penarol i 3-1 z Cerro Porteno). Mając te liczby w ręku zasadne jest spróbowanie znaku 1 w 90 minucie, Multigol Casa 1-2 jest bardziej „prosty”.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport