Syn Petera Lima gości Cristiano Ronaldo w Singapurze

  • FERNANDO ÁLVAREZ

Actualizado

El Valencia gra o zbawienie w ten weekend przeciwko Betisowi, ale ani Peter Lim, ani jego syn Kiat, mianowany dyrektorem w grudniu, nie powinni być obecni na kluczowym meczu w przyszłości drużyny. W rzeczywistości nowy menedżer Valencii – którego przewodnicząca Layhoon Chan podała jako przykład zaangażowania Lima w klub – został zauważony w Singapurze w ten weekend wraz z Cristiano Ronaldo.

Portugalski piłkarz przebywa w azjatyckim kraju, aby wesprzeć dwa programy stypendialne dla młodzieży finansowane przez jego przyjaciela Petera Lima, w ramach #BeSIUPER weekendu, według Mint Media Sports, firmy Petera, która negocjuje prawa do wizerunku zawodnika Al Nassr.

W pierwszym wydarzeniu, które odbyło się w piątek, wzięło udział 200 beneficjentów stypendium NParks-Peter Lim Scholarship, które ma na celu podkreślenie świadomości zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Według doniesień singapurskich mediów, Cristiano został przewieziony wózkiem golfowym – filmy pokazują Kiat Lim siedzącą z tyłu buggy, z jednym z ochroniarzy piłkarza – do Peter Lim Tree, gdzie pozował do zdjęcia grupowego z beneficjentami stypendium Instytutu Edukacji Technicznej (ITE).

Drzewo Petera Lima, jak wyjaśniają singapurskie media, jest jednym z 10 drzew w Ogrodach Ludowych, nazwanych na jego cześć w uznaniu jego wkładu w promowanie zrównoważonego rozwoju Singapuru i programu ochrony środowiska poprzez stypendia.

Najważniejsze wydarzenie odbędzie się w sobotę, kiedy portugalski napastnik weźmie udział w Singapore Olympic Foundation – Peter Lim Scholarship Awards, gdzie spotka się z ponad 1000 beneficjentów we wszystkich kategoriach i dyscyplinach sportowych.

Read More