Świeży LB Deuce Spurlock wchodzi na portal transferowy

W poniedziałkowe popołudnie, zaledwie dwa dni po tym jak Michigan został wyeliminowany przez TCU w College Football Playoff, Wolverines mieli pierwszy wpis na portalu transferowym w offseason. Świeżo upieczony linebacker Deuce Spurlock wszedł na portal transferowy po jednym sezonie z drużyną, o czym poinformował w poniedziałek.

Spurlock był 6-foot-2, 220-pound linebacker coming out of high school, a on zobowiązał się do Michigan we wrześniu 2021 roku. Pochodził z Huntsville w Alabamie, a Michigan przejął późno w jego rekrutacji, aby pokonać Mississippi State.

Jako świeżak, Spurlock zobaczył pole w dwóch meczach. Grał oszczędnie w 56-10 zwycięstwie Michigan nad Hawajami 10 września, notując jeden solowy tackle i dwie asysty.

Pojawił się na boisku tydzień później przeciwko UConn, ale zanotował pustą linię statystyczną.

Jego czas w Ann Arbor dobiega końca, ponieważ Spurlock będzie szukał nowego domu, aby kontynuować swoją karierę piłkarską.

Dla Michigan to już szósty gracz, który wszedł na portal transferowy. Spurlock dołącza do Cade McNamara, Erick All, Louis Hansen, George Rooks i Alan Bowman jako gracze, którzy odeszli z programu.

To pierwsze wejście na portal w offseason dla Michigan i bardzo prawdopodobne, że nie będzie to ostatnie. Zostańcie z nami na Maize and Blue Review po więcej aktualizacji portalu transferowego.

Omów ten artykuł z naszą społecznością na naszych tablicach ogłoszeń premium

Nie jesteś abonentem Maize & Blue Review? Zapisz się już dziś, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych Michigan intel M&BR ma do zaoferowania

Śledź nasz personel na Twitterze: @JoshHenschke, @Berry_Seth14, @TrevorMcCue, @DennisFithian, @BrockHeilig, @JimScarcelli, @DavisMoseley, @lucasreimink, @JaredHalus

Subskrybuj nasze podcasty: Apple Podcasts, Google Podcasts i Spotify

Sprawdź treści wideo Maize & Blue Review na YouTube

Śledź Maize & Blue Review w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, TikTok i Instagram