Super Bowl 2023 kursy: Wczesne linie na Chiefs-Eagles; Philadelphia otwiera jako faworyt

To będzie Patrick Mahomes i Kansas City Chiefs przeciwko Jalen Hurts i Philadelphia Eagles na FOX w Super Bowl LVII w bitwie drużyn 16-3 w niedzielę w Arizonie.

Z perspektywy hazardu, Eagles otworzyli jako faworyt w FOX Bet. Od teraz do Super Bowl jest jeszcze długa droga, ale Filadelfia jest obecnie 1,5-punktowym faworytem do wygrania wszystkiego.

Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby postawić na Super Bowl LVII, od spreadu punktowego, moneyline, i całkowitego over/under (kursy przez FOX Bet).

Kansas City Chiefs vs. Philadelphia Eagles (6:30 p.m. ET Sunday in Arizona, FOX and FOX Sports App

Point spread: Eagles -1.5 (Eagles favored to win by more than 1.5 points, otherwise Chiefs cover)
Moneyline: Eagles -133 favourites to win (bet $10 to win $17.52 total); Chiefs +110 underdogs to win (bet $10 to win $21 total)
Total scoring over/under: 50.5 points scored by both teams combined

Chiefs awansowali do wielkiego meczu pokonując Cincinnati Bengals 23-20 w AFC Championship Game w niedzielną noc.

Eagles awansowali do Super Bowl pokonując San Francisco 49ers 31-7 w meczu o mistrzostwo NFC wcześniej w niedzielę.

Kansas City prowadzi we wszechczasach w serii przeciwko Filadelfii 5-4, wygrywając ostatnie trzy spotkania od 2013 roku.

Chiefs starają się o swój trzeci tytuł Super Bowl, aby przejść obok Super Bowls IV (po sezonie 1969) i LIV (po sezonie 2019). Kansas City grało również w Super Bowls I (po sezonie 1966) i LV (po sezonie 2020).

Eagles szukają swojego drugiego tytułu Super Bowl (Super Bowl LII po sezonie 2017). Philadelphia grała również w Super Bowls XV (po sezonie 1980) i XXXIX (po sezonie 2004).

Czy jesteś gotowy, aby rzucić kilka dolarów w dół na Super Bowl? Jeśli tak, odwiedź FOX Bet, aby obstawić wszystkie zakłady.

Pobierz FOX Super 6 app, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów na największe wydarzenia sportowe każdego tygodnia! Po prostu typuj, a możesz wygrać nagrodę główną. Pobierz i graj już dziś!


National Football League

Dowiedz się więcej o National Football League Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, nowościach i nie tylko