„Stone Cold” przygotowywał się do powrotu na WrestleManię, trenując z Becky Lynch

„Stone Cold” Steve Austin przygotował się do swojego powrotu na WrestleManię w zeszłym roku, korzystając z nieoczekiwanego źródła: wideo z rutynowym treningiem gwiazdy WWE Becky Lynch.

Austin szczegółowo opowiedział o swoim powrocie na ring w 100. odcinku „Out of Character with Ryan Satin” i ujawnił, że zamiast przygotowywać się do uderzeń w matę, wykonał wiele ćwiczeń cardio w domu.

W szczególności zainspirował się Celtic Warrior Workouts – kanałem YouTube założonym przez gwiazdę WWE Sheamusa – i zaczął wielokrotnie wykonywać tę samą rutynę, co Becky Lynch.

„Wszedłem tam i obejrzałem rutynę Edge’a, obejrzałem rutynę treningową [Bryana Danielsona], ale tym, co naprawdę mnie zainteresowało, była rutyna powrotu Becky Lynch” – wyjaśnił. „Więc robiłem rutynę Becky Lynch w kółko i w kółko, a potem wymyśliłem własną.”

Trening kondycyjny Lyncha w ringu składa się z trzech rund po dwanaście powtórzeń następujących ćwiczeń: huśtawki kettlebell, skoki na skrzynię burpee i naprzemienne wyciskanie hantli.

Plus jazda na rowerze szturmowym.

„Kiedy dotarłem do Dallas – dotarłem tam trzy lub cztery dni wcześniej, ponieważ zawsze to robię – dużo biegałem po linach z Drew Gulakiem” – kontynuował Austin.

„Zrobiliśmy wiele krzyżujących się rzeczy, zamknęliśmy się, złapaliśmy za głowę, zrobiliśmy kilka spotów. Tylko trochę tego i byłem gazowany. Kiedy mówię, że jestem w dobrej formie, to tak było. Na szczęście, gdy zabrzmiał gong, adrenalina zadziałała i „Stone Cold” dał czadu jak w 1999 roku, walcząc z Kevinem Owensem w głównym wydarzeniu Night 1. Obaj dali klasyk dla nowego pokolenia i przypomnieli wszystkim, dlaczego Austin jest uważany przez wielu za największego mistrza WWE wszechczasów.

Czy to jednak ostatni raz, kiedy widzimy go na ringu?

Na to pytanie, WWE Hall of Famer udzielił nam dokładnej odpowiedzi, jakiej można oczekiwać od legendy biznesu: „Nigdy nie mów nigdy!”

Obejrzyj lub posłuchaj setnego odcinka Out of Character, aby dowiedzieć się więcej o powrocie Steve’a Austina na ring w zeszłym roku.


World Wrestling Entertainment

Get more from World Wrestling Entertainment Follow your favorites to get information about games, news and more