Stirpe, Frosinone i rynek Juve: „Kaio Jorge i Soulé? Jest konkurencja

Przyszłość Matiasa Soulé i Kaio Jorge w Juventusie stoi pod znakiem zapytania. W ostatnich dniach wydaje się, że obaj młodzieńcy są bardzo blisko wypożyczenia, a Frosinone pracuje nad tym, aby dać Di Francesco dwa ważne przeszczepy. Dyrektorzy ciociari rozmawiali o tym w ostatnich dniach. Najpierw Angelozzi: „Mamy porozumienie z Juve”, a następnie prezydent Maurizio Stirpe.

Zaufanie i optymizm dla Gialloblù, pomimo faktu, że w ciągu ostatnich kilku godzin Udinese próbowało podważyć negocjacje, wstawiając się za brazylijską klasą 2002, biorąc pod uwagę rychłą sprzedaż Beto do Evertonu. Relacje między Frosinone i Juve są doskonałe, w ostatnich tygodniach doszło również do udanych negocjacji z Barrenechea, już grającym jako starter przeciwko Atalancie. Dla Radio Sportiva prezydent Gialloblù chciał jednak wyjaśnić obecną sytuację.

Soulé i Kaio Jorge, rynek Frosinone i słowa Stirpe

Maurizio Stripe wypowiedział się na temat możliwości podpisania Soulé i Kaio Jorge z Juve: Mam nadzieję, że wczorajsze zwycięstwo posłuży do pobudzenia dwóch chłopców do zaakceptowania propozycji. Są dwoma ważnymi celami i mamy nadzieję, że będą z nami, mimo że konkurencja jest bardzo silna”.

O możliwości zamknięcia: Musimy być ostrożni, ale jesteśmy pewni siebie, mamy też alternatywy. Jeśli chodzi o cele, musimy ciężko pracować, aby je osiągnąć. Kontakty są w toku, ale operacje są zamykane dopiero po podpisaniu umowy. W każdym razie potrzebujemy od pięciu do sześciu nowych graczy od teraz do końca rynku„. Prezydent mówił również o faworytach do Scudetto, a także o swoich przemyśleniach na temat rynku arabskiego…

Kaio Jorge, futuro da definire: il brasiliano continua ad allenarsi

Obejrzyj wideo

Kaio Jorge, przyszłość do zdefiniowania: Brazylijczyk kontynuuje treningi

© RESTRICTED REPRODUCTION