Śledzenie wczesnych gier NFL: Eagles chcą utrzymać się na szczycie NFC w kluczowym meczu z Giants

Yahoo Sports Staff

PHILADELPHIA, PA - DECEMBER 04: Jalen Hurts #1 of the Philadelphia Eagles looks on from under center against the Tennessee Titans at Lincoln Financial Field on December 4, 2022 in Philadelphia, Pennsylvania. (Photo by Mitchell Leff/Getty Images)

PHILADELPHIA, PA – DECEMBER 04: Jalen Hurts #1 z Philadelphia Eagles patrzy na siebie spod centrum przeciwko Tennessee Titans na Lincoln Financial Field 4 grudnia 2022 roku w Filadelfii, Pennsylvania. (Foto Mitchell Leff/Getty Images)

Philadelphia Eagles mają duże szanse na zajęcie pierwszego miejsca w NFC, ale nie jeśli New York Giants będą mieli coś do powiedzenia w tej sprawie. Eagles i Giants zmierzą się w 14. tygodniu w pierwszym z dwóch meczów w tym sezonie.

Giants mogą nie mieć szans na odebranie dywizji Eagles, ale New York może zapobiec zdobyciu przez Philadelphię nr 1. Minnesota Vikings są o jedną grę do tyłu w walce o najwyższe miejsce, choć w rzeczywistości są underdogiem przeciwko 5-7 Detroit Lions w tygodniu 14.

Dallas Cowboys, którzy podejmują Houston Texans w tygodniu 14, siedzą na 9-3 i wciąż mają szansę na NFC East. Cowboys i Eagles grają w tygodniu 16 i ten mecz może mieć ogromne znaczenie, zwłaszcza jeśli Giants będą w stanie wyrwać się z opresji w tygodniu 14.

Gdzie indziej, pozbawieni Lamara Jacksona Baltimore Ravens będą szukać zwycięstwa nad Pittsburgh Steelers. A Cleveland Browns będą szukać wielkiego zwycięstwa przeciwko rywalowi z dywizji, Cincinnati Bengals.

Śledźcie jak Yahoo Sports dostarcza największe wiadomości, aktualizacje, wyniki i kontuzje z wczesnego zestawu gier NFL w Tygodniu 14.