Sivasspor-Malmoe: przewidywania i statystyki

Spotlight na playoffs of Europa League. Malmoe-Sivasspor to jedno z zaplanowanych spotkań, którego stawką jest dostęp do fazy grupowej drugich klubowych rozgrywek na kontynencie. W pierwszym etapie Szwedzi wygrali 3-1, mecz rewanżowy zaplanowano na czwartek 25 sierpnia o godzinie 19.

Sivasspor-Malmoe, odgadnij wynik i wygraj jedną z fantastycznych nagród!

Turchi all’assalto

Na Eleda Stadium, Sivasspor potwierdził, że w tym początku sezonu nie są do końca przy piłce. Pięć rozegranych meczów, trzy porażki i dwa remisy. Malmoe, daleko przed nami w sezonie, jest na swoim ósmym meczu pucharowym. Przegrał w drugiej rundzie Eliminacji Mistrzów z Żalgirisem, a po „spadku” do Eliminacji Ligi Europy pokonał Dudelange agregatem 5-2.

Można powiedzieć, że Szwedzi zbudowali swoją fortunę u siebie, natomiast z dala od domu zdarzyło się niejedno niepowodzenie. W ostatnich siedmiu meczach wyjazdowych Toivonen i jego koledzy z drużyny wygrali tylko raz, w lidze przeciwko Norrkoping, był to też jedyny mecz zamknięty bez zdobycia bramki w omawianym okresie.

Morale, kwalifikacja trudna do osiągnięcia dla Sivassporu, który może (i musi) zapunktować przynajmniej raz. przewidywania dla Sivasspor-Malmoe są więc Gole, po kursie średnio 1,75.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport