Serie C zakłady, przewidywania i statystyki dla Reggiana-Fermana

Spotkanie zostało ustalone na czwartek 6 kwietnia o godzinie 20:30, na „Mapei StadiumReggiana z Aimo Diana przygotowuje się do przyjęcia Fermana z Stefano Protti. Obie ekipy walczą o zupełnie inne cele, granata zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, ale z takim samym dorobkiem punktowym jak liderzy Entella (biancocelesti zajmują pierwszą pozycję dzięki korzystnym wynikom uzyskanym w bezpośrednich starciach z Reggiana), natomiast jedenastka żółto-niebieska, będąc jedenastą, będzie musiała postarać się o zdobycie trzech punktów, które pozwolą jej osiągnąć 10. miejsce (ostatnie, które pozwoli na udział w playoffach o awans) zajmowane przez Rimini.

Reggiana Reggiana może pochwalić się najlepszą obroną w mistrzostwach z zaledwie 8 bramkami przeciwko, co w połączeniu z 29 strzelonymi bramkami doprowadziło Granatę do sukcesu w 11 meczach z 17 (4 remisy i 2 porażki w pozostałych 6 meczach).

Fermana to drużyna, która zremisowała najwięcej meczów wyjazdowych (9 razy), a w poprzednich 5 meczach poza domem zawsze notowała Poniżej 2,5.

Zrób swoje przewidywania teraz!

A „combo” dla Reggiana-Fermana, poznaj przewidywania

Na papierze niewątpliwym faworytem jest Reggiana, jednak biorąc pod uwagę ostatnie wyniki uzyskane przez drużynę Granaty (1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka przy 4 bramkach zdobytych i 4 wpuszczonych), nie można wykluczyć przynajmniej jednej bramki ze strony drużyny przyjezdnej. Podoba Ci się combo 1X+Under 3,5, ale jeśli chcesz podnieść współczynnik trudności, możesz spróbować klastra, który zawiera następujące dokładne wyniki: „1-0, 2-0; 2-1„.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Dołącz do grupy GOLLO Telegram za darmo, do Tuttosport predictor© RESTRICTED REPRODUCTION