Serie C, przewidywanie Lucchese-Entella

W grupie B Serie C na trzy dni przed końcem sezonu zasadniczego toczy się trójstronna walka o pierwsze miejsce, które jest warte bezpośredniego awansu do Serie B. Entella zahaczyła o Reggianę na szczycie, mając 74 punkty i dziś Liguryjczycy awansowaliby do Serie B na mocy bezpośrednich starć korzystnych z podopiecznymi Aimo Diany. Entella zmierzy się teraz z Lucchese, dziewiątym w klasyfikacji i zdeterminowanym, by nie wysiąść z pociągu playoff.

Lucchese-Entella, podaj swoje przewidywania

Lucchese, siedem poniżej 2,5 z rzędu

Trzynaście zwycięstw, dwa remisy i tylko jedna porażka (w Cesenie). To genialny spis Entelli Gennaro Volpe w drugiej połowie sezonu, wyczyn, który pozwolił wspiąć się na szczyt. Z kolei Lucchese w drugiej połowie mistrzostw zremisowali dziewięć razy, wygrywając trzy mecze i przegrywając w pozostałych czterech okazjach. Drużyna z Toskanii punktuje i przyznaje raczej niewiele, czego konsekwencją jest przewaga Poniżej 2,5 w jej meczach: siedem z rzędu.

Mecz, który może kryć w sobie pułapki dla nowego lidera, który jest zdeterminowany, by nie oddać berła. Pierwszy etap zakończył się remisem, 1-1. Wypróbuj combo X2+Multigol 1-4, sign 2 'dry’ daje około 1,80-krotność stawki.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION