Serie B zapowiedzi, Frosinone-Ternana: Umbri bez 1-1 na wyjeździe

Przeciwko Genoi, Frosinone nie zdołało strzelić gola po raz drugi z rzędu w lidze (nigdy wcześniej się to nie zdarzyło), ale Fabio Grosso może pocieszyć się tytułem mistrza zimy, dzięki Regginie, która wygrała 0-0 z Bari. Z pewnością w Boxing Day mistrz świata będzie chciał znaleźć różne powody do radości. Przede wszystkim pokonanie Ternany.

Frosinone-Ternana, podaj swoje przewidywania

Oto combo do wypróbowania

Drużyna z Umbrii nie miała szczęścia przeciwko Como (dwa trafione dzięcioły), ale Fere z pewnością nie rozegrało swojego najlepszego meczu w tym sezonie. Prognoza meczu na Stirpe faworyzuje stronę Lazio, która straciła bramki tylko u siebie przeciwko Cagliari.

Curiosita?. Frosinone u siebie jeszcze nie zremisowało 1-1, co jest wynikiem, którego Ternana (obok Genoi i Modeny) jako jedyna strona wyjazdowa jeszcze nie zainkasowała.

W obecności tych danych właściwe może być zastosowanie opcji „combo„, takiej jak 1X + Multigol 2-4. Względne szanse wynoszą 1,78.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport