Serie B zakłady bukmacherskie, Cagliari faworytem w meczu z Sudtirolą

Ranieriego Cagliari nie chce się zatrzymać, Bisoli Sudtirol (niepokonany od 11 dni z rzędu) też nie. Pierwsza sobota kwietnia przynosi dobre wyzwanie z ważnymi implikacjami w kontekście playoffów.

Cagliari-Sudtirol, typuj

Przepowiednia dotycząca pierwszej bramki meczu

Cagliari-Sudtirol zaczynało jako outsiderzy, potem jako rewelacja podniosło swój status jako kandydat do miejsca w playoffach. Nie wolno jednak opuszczać gardy, ponieważ Cagliari nie przegrało u siebie od 12 meczów (7 zwycięstw i 5 remisów), a przed przerwą wróciło do zwycięstwa także na drodze, odpadając z pokera przeciwko Regginie.

Sudtirol strzela i cierpi niewiele, dane z ostatnich siedmiu meczów wyjazdowych są uderzające: zawsze bez gola i poniżej 2,5 dla podopiecznych Bisoli. W pierwszym etapie mecz zakończył się remisem, 2-2. Wskazówka dla Cagliari-Sudtirol to combo 1X+Multigol 1-4 po kursie 1.48 lub opcja „Zdobycie bramki 1: Drużyna 1” po kursie 1.70.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION