Serie A, Roma v Torino przewidywania

To właśnie Roma, która absolutnie nie może sobie pozwolić na kolejne nieuwagi, przyjmie Torino w ostatnim meczu ligowym przed przerwą na Mistrzostwa Świata. Zespół trenowany przez José Mourinho remisem 1-1 uzyskanym na „Mapei Stadium” przeciwko Sassuolo po raz kolejny stracił szansę na wejście do strefy Ligi Mistrzów. Zaniolo i towarzysze również na Olimpico odnoszą dwie porażki z rzędu, obie po 1-0 z Lazio i Napoli.

Roma z pewnością nie „zabłysnęła” przed własną publicznością w tej pierwszej części sezonu, zdobywając zaledwie 6 bramek w pierwszych 6 domowych meczach, co jest liczbą, która pozwoliła Giallorossim być skutecznymi w zaledwie 50% rozegranych spotkań

Zgadnij dokładny wynik meczu Roma – Torino i wygraj!

Giallorossi faworytami na Olimpico

Jest jednak jeden fakt, który dobrze wróży stołecznej jedenastce. Nie mniej niż dziewięć z ostatnich dziesięciu Roma v Torino rozegranych w lidze zakończyło się zwycięstwem Giallorossich. Kursy uśmiechają się do gospodarzy, za znak 1 płaci się średnio 1,90, „X” oferowany jest po około 3,50, natomiast zwycięstwo Granaty warte jest nieco ponad 4,30.

Mało bramek w powietrzu na stadionie Olimpico, „Toro” jak dotąd jeszcze nigdy nie zremisowało poza domem, dlatego warto zachować ostrożność przy „combo”, które łączy podwójną szansę 1X z Multigol 1-4.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport