Sao Paulo-Universidad Catolica, przewidywania dotyczące meczu

Copa Sudamericana,Sao Paulo i Universidad Catolica są gotowe do wyjścia na boisko, by rozegrać rewanżowy etap rundy 16. W pierwszym meczu, rozegranym na stadionie „San Carlos de Apoquindo„, brazylijska drużyna dominowała przez długie fragmenty spotkania, kończąc mecz z przewagą 3-0 w pierwszej połowie i wygrywając 4-2 w 90. minucie.

Zgadnij dokładny wynik Sao Paulo-Universidad Catolica i wygraj!

Sao Paulo doskonałe w domu, znajdź przewidywania

Statystyki są po stronie Sao Paulo, klub Rossoneri przyjeżdża na to spotkanie z 16 punktami zdobytymi w Grupie D. Skupiając się tylko na trzech meczach domowych rozegranych w fazie grupowej turnieju, możemy zauważyć, że Sao Paulo, z sześcioma bramkami na koncie i żadną na swoją niekorzyść, zawsze potrafiło lepiej poradzić sobie z przeciwnikami. W kolejności chronologicznej, Calleri i jego koledzy z drużyny najpierw wygrali 2-0 z Evertonem, następnie pokonali Jorge Wilstermanna 3-0, a na koniec odprawili Ayacucho 1-0.

Universidad Catolica, z drugiej strony, są „zdegradowani” z Copa Libertadores, w którym zanotowali jeden remis (1-1 na Sporting Cristal) i dwie porażki (1-0 przeciwko Talleres Cordoba i 3-0 z Flamengo) w swoich trzech meczach wyjazdowych w Grupie H.

Po widowisku pokazanym w pierwszych dziewięćdziesięciu minutach wypada spodziewać się ponownie meczu pełnego szans bramkowych. Na potrójny gwizdek sędziego może być Goal. Sao Paulo zaczyna od korzystnych kursów, ok „combo” 1X plus Multigol 2-5.