Ryan Reaves prosi o mocniejsze sole zapachowe i idzie to fatalnie

Uważaj, czego sobie życzysz. Jak widać na poniższym filmie, egzekutor Minnesota Wild Ryan Reaves zdecydował, że sole zapachowe, które otrzymał jako pierwsze, nie były wystarczająco dobre i potrzebował czegoś mocniejszego.

Najwyraźniej Reaves powinien był poprosić o coś pomiędzy.

Reaves powiedział Michaelowi Russo z Athletic po sobotnim zwycięstwie jego drużyny nad Blackhawks, że „prawie zwymiotował dwa razy” i nadal ma ból głowy po przegranej bitwie ze szczególnie mocnymi solami zapachowymi.

W przypadku, gdy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tą praktyką, nie wydaje się, aby istniała jakakolwiek nauka stojąca za otrzymaniem powiewu amoniaku, jednak Reaves i wielu innych sportowców odczuwa potrzebę otrzymania ostrego wstrząsu od tego i tak. Ktoś nawet stworzył supercut z hokeistami reagującymi na sole zapachowe.

(Jest nawet część 2.)

Pełen wrażeń częściowy sezon Reavesa z Dzikami

Kamery skupiły się na Reavesie, 36, po tym jak zdobył swoją piątą bramkę z Dzikami, i właśnie zdarzyło się uchwycić ten szczery kawałek złota.

Jak na swoje standardy, Reaves podniósł swoją grę od czasu, gdy został sprzedany na początku tego sezonu. Po tym jak nie zdobył żadnego punktu w 12 meczach z Rangersami, teraz ma 14 punktów w 53 meczach z Minnesotą. Zanotował również 24 minuty karne, dzięki czterem bójkom, w które się zaangażował.

Smelling salts - 1, Ryan Reaves - 0.

Sole zapachowe – 1, Ryan Reaves – 0.

W ciągu długiej, pełnej błędów kariery w NHL, jego rekordowe osiągnięcia to dziewięć bramek i 20 punktów. Musiałby zwiększyć tempo (miejmy nadzieję, że nie przesadzając z amoniakiem), jeśli miałby dorównać tym wynikom, ale wniósł trochę energii do Minnesoty.

Reaves może również po prostu ustawić się w kolejce do występów w mediach, zważywszy na to, jak sprawy się mają. Stał się ulubionym (często bez koszulki) rozmówcą podczas transmisji TNT, ostatnio zagadując Jordana Binningtona o to, że nie ośmieliłby się skropić Reavesa butelką z wodą.

Jeśli pójdzie drogą gadających głów, mała rada: zastąpcie sole zapachowe bezpiecznym, psychoaktywnym narkotykiem (kawą).

Dodaj komentarz