Runda 16 Pucharu Włoch, AC Milan-Torino: oto przewidywania

Coppa Italia, program ósemka kontynuuje Milan-Torino. Misja ćwierćfinał dla Pioli i Jurica, którzy w lidze musieli zadowolić się remisem, przeciwko Romie i Salernitanie, co przynosi ze sobą morze żalu.

Mediolan-Torino, podaj swoje przewidywania

W mistrzostwach Toro zaskoczyło Diavolo

W Serie A obie drużyny zmierzyły się ze sobą w Turynie i granata ukarała Milan równie marnotrawny (prawy Leao?) jak nieuważny z tyłu. Teraz zmieniamy konkurencję i stadion, lokalizacja to Meazza gdzie Milan rozegrał 12 oficjalnych meczów. Przy dziesięciu okazjach Rossoneri zdobyli co najmniej dwie bramki, a jeszcze dokładniej – znaleźli siatkę od dwóch do czterech razy (Home Multigol 2-4).

Torino, które w poprzednich dwóch kolejkach z łatwością pozbyło się Palermo i Cittadelli, zainkasowało wynik Gole w 8 ze swoich 9 oficjalnych meczów rozgrywanych poza domem.

Nawet biorąc pod uwagę te liczby, w predykcji można przewidzieć Domowy Multigoal 2-3, czyli Milan strzelający dwa lub trzy razy w ciągu 90 minut.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport