Rory McIlroy: Obrońca Pucharu CJ o jedno uderzenie do przodu i o jedną rundę od ponownego zostania numerem 1 na świecie | Golf News

„Ostatecznie chcę po prostu wygrać ten turniej golfowy. Jeśli wygram turniej golfowy, wtedy wszystko zajmie się samo. Skupiając się na tym, mam nadzieję, że skończy się to kilkoma rzeczami, trofeum i powrotem na szczyt światowych rankingów” – Rory McIlroy

Ostatnia aktualizacja: 23/10/22 4:41pm

Highlights from day three of the CJ Cup in South Carolina

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej dostępny odtwarzacz wideo

Najważniejsze wydarzenia z trzeciego dnia CJ Cup w Południowej Karolinie

Najważniejsze wydarzenia z trzeciego dnia CJ Cup w Południowej Karolinie

Rory McIlroy jest już tylko o jedną rundę od zostania światowym nr 1 po raz dziewiąty, ponieważ broniący tytułu mistrza siedzi na szczycie tabeli liderów CJ Cup.

33-latek prowadzi o jedno uderzenie na polu Congaree Golf Club w Południowej Karolinie po dwukrotnym eaglingu i trzech birdie i bogeys, w drodze do drugiego z rzędu wyniku 67.

Północny Irlandczyk zakończył trzecią rundę na poziomie 13 under, z mistrzem US Open z 2021 roku Jonem Rahmem z Hiszpanii, Amerykaninem Kurtem Kitayamą i Koreańczykiem z Południa KH Lee, którzy są o jedno uderzenie za nim.

  • Tabela liderów: CJ Cup 2022
  • Fox i Paul dzielą prowadzenie w Mallorca Golf Open
  • Rok McIlroya od sukcesu w CJ Cup
  • PGA Tour: Najnowszy harmonogram, wyniki

McIlroy może powrócić na szczyt rankingu po raz pierwszy od lipca 2020 roku, wygrywając swoją 23. imprezę PGA Tour w turnieju, który został przeniesiony z Las Vegas.

„Ostatecznie chcę po prostu wygrać ten turniej golfowy. Jeśli wygram turniej golfowy, wtedy wszystko zajmie się samo” – powiedział McIlroy po zakończeniu gry.

„Więc dla mnie, jutro muszę wyjść tam, ustawić sobie wynik, który chcę strzelić, spróbować to zrobić.

„Skupiając się na tym, mam nadzieję, że to kończy się kilkoma rzeczami, trofeum i powrotem na szczyt światowych rankingów.”

Spain's Jon Rahm, along with American Kurt Kitayama and South Korea's KH Lee, trail by a shot

Hiszpan Jon Rahm, wraz z Amerykaninem Kurtem Kitayamą i Południowokoreańskim KH Lee,

Tommy Fleetwood, Anglik, po raz drugi z rzędu osiągnął 66 punktów i jest 8 under. Jego rodak Tyrrell Hatton i Irlandczyk Shane Lowry są o jedno uderzenie za nim, a aktualny mistrz US Open Matt Fitzpatrick ma 6 under.

Danny Willett z Sheffield i Seamus Power z Munster uzupełniają brytyjski i irlandzki kontyngent na poziomie 3 under.

Oglądaj CJ Cup przez cały tydzień na żywo w Sky Sports. Relacje na żywo będą kontynuowane w niedzielę od 20:00 w Sky Sports Golf.

Uzyskaj najlepsze ceny i zarezerwuj rundę na jednym z 1700 pól golfowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii