River Plate faworytem w meczu z Velez

Dla River Plate i Velez nadszedł czas, aby wyjść na boisko i rozegrać rewanżowy etap rundy 16 Copa Libertadores. Pierwsze dziewięćdziesiąt minut rozegrane na stadionie „José Amalfitani” zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść drużyny trenowanej przez Alexandre Medina. Dla kursów jednak River Plate ma wszystkie karty, by w meczu rewanżowym obalić wynik.

Podaj swoje przewidywania teraz!

Statystyki obu drużyn w porównaniu, poznaj przewidywania

Na stadionie „Antonio Vespucio Liberti” napięcie jest ogromne, mecz jest nie tylko „zwykłymi” derbami, ale stawia na szali kwalifikację do ćwierćfinału Copa Libertadores. River Plate po zajęciu pierwszego miejsca w grupie F bez większych problemów zakwalifikowało się do fazy finałowej rozgrywek. Millonarios, z 18 strzelonymi i tylko trzema straconymi bramkami, zanotowali pięć zwycięstw i jeden remis w swoich sześciu meczach w grupie. Skupiając się tylko na trzech meczach domowych zauważamy, że River Plate pokonało w szybkim tempie Fortalezę (2-0), Colo Colo (4-0) i Club Alianza Lima (8-1).

The Velez w swoich trzech wyjazdowych meczach w fazie grupowej Copa Libertadores zanotowali jedno zwycięstwo (3-2 z Nacional), jeden remis (1-1 z Bragantino) i jedną porażkę (4-1 na Estudiantes). Liczby biało-niebieskiego klubu z pewnością nie poprawiają się w lidze, w Liga Profesional Velez w trzech pierwszych meczach wyjazdowych zdobyli tylko dwa punkty.

Mając te statystyki w ręku zasadne jest wypróbowanie wyniku na korzyść River Plate, oprócz znaku 1 bardziej zuchwali mogą spróbować Over 1.5 Casa przy potrójnym gwizdku sędziego.