Rio Ave-Maritimo – kursy faworyzują gospodarzy

W Portugalii uwaga skupia się na Pucharze Ligi. W Grupie B, oprócz Sportingu-Maritimo, trwa również starcie pomiędzy Rio Ave i Farense. W pierwszych dwóch dniach rundy obie drużyny zdobyły trzy punkty, będące wynikiem zwycięstwa z Maritimo i porażki z zielono-białymi z Lizbony.

Mecz zaplanowany w Vila do Conde stawia naprzeciw siebie dwie drużyny z dwóch różnych kategorii. Rio Ave plasuje się w środkowej części klasyfikacji Liga Portugal, natomiast Farense to obecnie druga siła w portugalskiej lidze kadetów.

Dokonaj swoich przewidywań już teraz!

Rio Ave – Under 2,5 jest od… domu

Wszystkie kursy są po stronie gospodarzy. Sukces Rio Ave, proponowany średnio po 2,05, nie wydaje się być wątpliwy. Farense w swoim ostatnim meczu wyjazdowym przegrali 6-0 na boisku Sportingu Lizbony.

Rio Ave, z 3 strzelonymi i 2 zdobytymi bramkami, zawsze notowało Under 2.5 w swoich poprzednich 4 meczach przed własną publicznością. Jako alternatywę dla znaku 1 możesz wypróbować „combo„, które łączy podwójną szansę 1X z Multigol 1-3.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport