Regres Cleveland Browns związany z ich walką o uchwycenie elementu ludzkiego | Nate Ulrich

Cleveland Browns GM Andrew Berry, left, and head coach Kevin Stefanski watch the team practice during NFL football training camp, Saturday, July 31, 2021, in Berea, Ohio.

Cleveland Browns GM Andrew Berry, po lewej stronie, i główny trener Kevin Stefanski oglądają ćwiczenia drużyny podczas obozu treningowego NFL football, sobota, 31 lipca 2021, w Berea, Ohio.

BEREA – Przy niejednej okazji Kevin Stefanski został zapytany o kulturę Browns, a główny trener powiedział, że chodzi po prostu o ludzi.

Użył swojej domyślnej odpowiedzi ponownie w poniedziałek podczas konferencji prasowej podsumowującej sezon.

To pasuje, ponieważ Browns mają problem z ludźmi. Przez ostatnie dwa lata nie zarządzali nimi, nie rozwijali ich ani nie uczyli wystarczająco dobrze.

Ich walka o uchwycenie elementu ludzkiego na boisku i poza nim jest głównym winowajcą regresu drużyny w całej erze Stefańskiego – od 12-6, w tym 1-1 w playoffach, w 2020 roku do 8-9 w 2021 roku do 7-10 w 2022 roku.

Przywództwo. Komunikacja. Jedność. Dyscyplina.

Browns zabrakło intangibles niezbędnych do kapitalizacji swojego talentu i zapewnienia, że będzie on działał razem.

Czarny poniedziałek NFL: Trener Cleveland Browns Paul Brown zwolniony przez właściciela Arta Modella 60 lat temu

Cleveland Browns head coach Kevin Stefanski, left, shakes hands with the team's new general manager Andrew Berry during his introductory press conference at the Cleveland Browns training facility, Wednesday, Feb. 5, 2020, in Berea, Ohio.

Trener Cleveland Browns Kevin Stefanski, z lewej, podaje rękę nowemu generalnemu menadżerowi drużyny Andrew Berry’emu podczas jego wstępnej konferencji prasowej w ośrodku treningowym Cleveland Browns, środa, luty. 5, 2020, w Berea, Ohio.

Najnowszą i znaczącą konsekwencją jest zmarnowany 2022, w którym przegapili playoffy, tym samym marnując pierwszy sezon pięcioletniego kontraktu quarterbacka Deshaun Watsona wartego historyczne 230 milionów dolarów w pełni gwarantowanych.

Kiedy kurz zaczął opadać po niedzielnej, kończącej sezon porażce 28-14 z Pittsburgh Steelers, Stefański zwolnił koordynatora defensywy Joe Woodsa.

Rozdmuchane osłony w secondary i rażące słabości przeciwko biegowi sprawiły, że ruch był przewidywalny i zrozumiały, ale wyrzucenie Woodsa nie zbliży się do naprawienia wszystkiego, co dręczy organizację.

Problemy są głębsze i zaczynają się na górze.

Właściciele Jimmy i Dee Haslam nie docenili stopnia, w jakim handel za Watsona – oskarżonego przez ponad dwa tuziny kobiet o niewłaściwe zachowanie seksualne lub napaść seksualną podczas masażu – podzieli ich bazę fanów. W zeszłym sezonie byli zbyt optymistyczni co do długości zawieszenia, jakie otrzyma, ponieważ źle odczytali apetyt biura ligi na karę. 11-gwiazdkowy zakaz nałożony na QB po ugodzie między jego obozem a NFL nadał ton rozczarowującemu sezonowi.

Jednak Browns wciąż mogliby przezwyciężyć to fiasko i zrobić uzasadniony push w playoffach, gdyby nie underachieved w drodze do rekordów 4-7 bez Watsona i 3-3 z nim.

Cleveland Browns w NFL free agency: Sione Takitaki chce ponownie podpisać kontrakt z Browns i wyraża optymizm co do powrotu do zdrowia po ACL

Obrona i special teams były bałaganem przez większość sezonu, sabotując zespół daleki od osiągnięcia swojego potencjału.

A kiedy przeciwności losu uderzały, Brownsom brakowało liderów w rosterze, którzy mogliby chwycić kolegów z drużyny za szyję i wyciągnąć ich z tego.

Cleveland Browns chief strategy officer Paul DePodesta, left, and owner Jimmy Haslam, right, chat on the sideline during practice, Tuesday, Aug. 10, 2021, in Berea, Ohio.

Główny strateg Cleveland Browns Paul DePodesta, po lewej, i właściciel Jimmy Haslam, po prawej, rozmawiają na linii bocznej podczas treningu, wtorek, Aug. 10, 2021, w Berea, Ohio.

Główny strateg Paul DePodesta i General Manager Andrew Berry nie mają priorytetów dynamiki szatni wystarczająco. Wśród najbardziej obciążających dowodów są ich decyzje, aby wyciąć ognistych liderów weteranów, takich jak szeroki odbiornik Jarvis Landry i obrońca Sheldon Richardson w każdym z dwóch ostatnich sezonów.

Defensywny koniec Myles Garrett, biegacz Nick Chubb, lewy obrońca Joel Bitonio, cornerback Denzel Ward i szeroki odbiorca Amari Cooper są cichymi, dającymi przykład liderami. Jeśli chodzi o Watsona, scharakteryzował się jako nieśmiały z natury.

Być może najbardziej godnym uwagi ustępstwem, jakie Berry zaoferował w poniedziałek, jest to, że Browns „niekoniecznie mieli odpowiednią mieszankę we wszystkich obszarach” przywództwa graczy.

Cleveland Browns owners Jimmy and Dee Haslam and GM Andrew Berry speak to the media about Deshaun Watson's 11-game suspension during a press conference at the NFL team's training facility in Berea on Thursday.

Właściciele Cleveland Browns Jimmy i Dee Haslam oraz GM Andrew Berry rozmawiają z mediami na temat 11-gamowego zawieszenia Deshauna Watsona podczas konferencji prasowej w ośrodku treningowym drużyny NFL w Berea w czwartek.

Zapytany, czy Browns muszą zająć się swoim brakiem wokalnych liderów w tym offseason, Berry powiedział: „Myślę, że większym skupieniem jest skuteczność przywództwa w przeciwieństwie do koniecznie stylu przywództwa. Więc ostatecznie czy otrzymujemy wyniki i rezultaty, które są pożądane? Myślę też, że ludzie są liderami na różne sposoby. Więc ponownie, prawdopodobnie bardziej skupiłbym się na efektywności, w przeciwieństwie do 'Hej, potrzebujesz X osób, które są w ten sposób, X osób, które są w ten sposób’.”

Cóż, wyniki i rezultaty nie były dobre, a głównym powodem, dla którego Browns potrzebują bardziej zróżnicowanej mieszanki stylów przywództwa w szatni jest mało subtelna osobowość Stefańskiego. Trener o usposobieniu Stefańskiego może odnieść sukces w NFL, ale futbol to emocjonalna gra napędzana pasją.

Mike Tomlin ze Steelers, John Harbaugh z Baltimore Ravens i Mike Vrabel z Tennessee Titans to jedni z trenerów z drugiego końca spektrum i trudno uwierzyć, że potrzebują tak wielu wyrazistych liderów w tabeli głębi składu jak Stefanski.

Więcej o Cleveland Browns: Zakłady sportowe kosztują legendarnego rozgrywającego Berniego Kosara team-paid radio gig

Odpowiednio zbalansowana szatnia byłaby w stanie lepiej się policjonować niż 2022 Browns. Byli młodzi na papierze i okazali się jeszcze bardziej niedojrzali.

„To były małe rzeczy – małe rzeczy na i poza boiskiem – które dodały się, które wróciły, aby ugryźć nas w tyłek na polu podczas gier”, powiedział Chubb.

Pittsburgh Steelers head coach Mike Tomlin, left, and Cleveland Browns head coach Kevin Stefanski meet on the field following an NFL football game in Pittsburgh, Sunday, Jan. 8, 2023. The Steelers won 28-14. (AP Photo/Don Wright)

Pittsburgh Steelers head coach Mike Tomlin, w lewo, i Cleveland Browns head coach Kevin Stefanski spotykają się na boisku po meczu futbolowym NFL w Pittsburghu, niedziela, 8 stycznia 2023. Steelers wygrali 28-14. (AP Photo/Don Wright)

Gdy gracze Browns sprzątali swoje szafki, safety John Johnson III powiedział, że w całej siedzibie drużyny potrzebna jest większa pilność. W październiku zwrócił uwagę, że nie wszyscy w budynku byli zaangażowani w wykonywanie wymaganej dodatkowej pracy, aby rozwijać się w ultrakonkurencyjnej lidze.

Garrett, defensive end Jadeveon Clowney, debiutant defensive tackle Perrion Winfrey i safety Grant Delpit są wśród graczy, którzy zostali zdyscyplinowani przez sztab trenerski za naruszenie zasad drużyny.

Wiadomości z front office Cleveland Browns: Executive Glenn Cook przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną, aby zostać generalnym menedżerem Titans

Drugi rok z rzędu Browns mieli wysoko postawionego gracza, który rozwalił swoje relacje z franczyzą w trakcie sezonu. Receiver Odell Beckham Jr. wymusił swoje wyjście w zeszłym roku z pomocą swojego ojca, a Clowney został wykluczony z niedzielnego finału w następstwie swoich krytycznych komentarzy.

„Tak bardzo, jak myśleliśmy, że jesteśmy zgraną grupą”, powiedział cornerback Greg Newsome II, „Myślę, że musimy znaleźć sposoby, aby naprawdę połączyć wszystkich razem.”

Właściwe zarządzanie ludźmi jest istotnym składnikiem budowania chemii.

Stefanski po mistrzowsku sprzyjał koleżeństwu w 2020 roku, kiedy pandemia COVID-19 wymusiła wirtualny program offseason. Browns awansowali do playoffów po raz pierwszy od 2002 roku, a Stefanski wygrał NFL Coach of the Year. Od tego czasu Browns zbliżyli się do siebie fizycznie, tylko po to, by oddalić się od siebie w swojej zbiorowej spójności.

Browns quarterback Deshaun Watson talks with head coach Kevin Stefanski after minicamp on Wednesday, June 15, 2022 in Canton.

Rozgrywający Browns Deshaun Watson rozmawia z trenerem głównym Kevinem Stefanskim po minicampie w środę, 15 czerwca 2022 roku w Canton.

Najlepszym przykładem są gracze krzyczący na siebie w szatni po przegranej 23-20 z Ravens 23 października w Baltimore. Dziennikarze Browns, którzy byli w pobliskim pokoju wywiadów, słyszeli jak ktoś krzyczał o braku przywództwa wśród zamieszania. Sfrustrowany swoim użyciem w tym samym meczu, Clowney odmówił gry na pierwszej i drugiej linii, trener linii defensywnej Chris Kiffin powiedział w zeszłym tygodniu.

Chociaż Newsome podkreślił, że trenerzy mają politykę otwartych drzwi dla graczy, w tym niezadowolonych, jest wyraźnie rozłączenie, ponieważ niektóre sytuacje zostały pozostawione, aby ropieć i gotować się, zamiast być rozproszone za kulisami.

Berry dokładnie stwierdził, że „każdy jest człowiekiem” i będzie „popełniał błędy”.

Problemem jest to, że istnieje wzór tych ran zadanych sobie przez Browns, a strategie budowania zespołu powinny się zmienić w wyniku.

Hej, trenerze, musimy porozmawiać: Deshaun Watson chce 'man-to-man conversation’ with Browns coach Kevin Stefanski on plan

Infuzja weteranów i nowy defensywny sztab trenerski powinny pomóc w odpowiedzialności.

A elitarna gra rozgrywającego może zrekompensować braki organizacyjne, choć Watson musi jeszcze udowodnić, że potrafi w pełni zrzucić prawie dwuletnią rdzę i wynagrodzić Haslamom ich kontrowersyjny, Super Bowl-lub-bust nabytek.

Jeśli te rozwiązania nie przyniosą rezultatów i nie spowodują zwrotu akcji, Stefanski, DePodesta i Berry znajdą się w sytuacji, w której ich bezpieczeństwo zatrudnienia jeszcze bardziej osłabnie za rok, jeśli nie wcześniej.

Nate’a Ulricha można znaleźć pod adresem nulrich@thebeaconjournal.com.

Na Twitterze: @ByNateUlrich.

Cleveland Browns head coach Kevin Stefanski meets with reporters following an NFL football game against the Pittsburgh Steelers in Pittsburgh, Sunday, Jan. 8, 2023. The Steelers won 28-14. (AP Photo/Don Wright)

Trener główny Cleveland Browns Kevin Stefanski spotyka się z reporterami po meczu futbolowym NFL przeciwko Pittsburgh Steelers w Pittsburghu, niedziela, 8 stycznia 2023. Steelers wygrali 28-14. (AP Photo/Don Wright)

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na Akron Beacon Journal: Browns regres z powodu walki o uchwycenie elementu ludzkiego