Red Star-Maccabi Hajfa, szanse uśmiechają się do Serbów

W Belgradzie gospodarze są wzywani do dokonania wyczynu. W pierwszym meczu, pomiędzy Red Star a Maccabi Haifa, spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 dla izraelskiej drużyny. W tej chwili szanse są na korzyść serbskiej drużyny, która w tym meczu będzie mogła liczyć na wsparcie swoich kibiców.

Postaw swój zakład teraz

W domu do Czerwonej Gwiazdy nie możesz przejść, poznaj przewidywania

Jeśli jest jedna rzecz, którą Red Star wie jak zrobić, to jest to wykorzystanie „czynnika domowego”. Jedenastka trenowana przez Dejan Stankovic w swoich poprzednich pięciu meczach przed własną publicznością najpierw pokonała Radnicki Nis 4-0, a następnie w szybkim tempie osiągnęła również sukces przeciwko Kolubarze (5-0), Radnik (6-0), Pyunik (5-0) i Vozdovac (4-0).

Zasada „No Goal” była obecna również w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych rozegranych przez Maccabi Hajfa, po zwycięstwie 4-0 na Olympiakosem nastąpiła porażka 2-0 z Apollonem.

Odds in hand, the sign 1 (wart około 1.75) seems to be in order, but not to take too many risks you can try the „combo” which links the double chance 1X to the Over 1.5.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport