Red Sox’ Josh Winckowski po przegranej z Cubs: Wrigley 'underwhelming’

Twitter roasts Winckowski for Wrigley Field remark originally appeared on NBC Sports Chicago

Red Sox starter Josh Winckowski przegrał z Cubs w sobotę na Wrigley Field, ale największy L, który wziął przyszedł online po grze.

Winckowski spotkał się z mediami po wygranej Cubsów 3-1 i omówił pitching w Friendly Confines po raz pierwszy.

„Trochę rozczarowujące,” Winckowski powiedział reporterom o Wrigley. „Fenway [Park] ma swoją obecność. Naprawdę nie dostałem tego tutaj, szczerze mówiąc. Powiedziałem mojej mamie wczoraj wieczorem, że to miejsce jest bardzo standardowe.”

Tłum 40,298 wziął udział w sobotnim meczu pomiędzy dwoma najbardziej historycznymi franczyzami MLB, i z solidną ilością fanów Red Sox w obecności, wygenerował żywą atmosferę na wakacyjny weekend matchup.

Przyznać należy, że domowym boiskiem Winckowskiego jest Fenway Park, jedyny starszy od Wrigley, ale fani Cubs i baseballu oraz media miały kilka rzeczy do powiedzenia na temat jego uwag.

Oficjalne konto Cubs na Twitterze również bawiło się komentarzami Winckowskiego, publikując kilka dobrze rozegranych tweetów.

Winckowski grał dobrze, pozwalając na dwa biegi (jeden zarobiony) i sześć uderzeń w sześciu inningach. Cubs wyszli na prowadzenie, pomimo tego, że starter Alec Mills odszedł po dwóch batutach z bólem pleców.

Mark Leiter Jr. rzucił 5 1/3 mocnych inningów w pomocy, a po tym, jak Mychal Givens zaliczył dwa inningi, David Robertson zgarnął save’a z czterema wyjściami.

Ta weekendowa seria trzech meczów jest pierwszą między Red Sox i Cubs od 2017 roku, a pierwszą na North Side od 2012 roku.

Kiedykolwiek te dwie drużyny ponownie zagrają w Chicago, fani Cubs prawdopodobnie będą mieli trochę zabawy, jeśli Winckowski będzie grał.

Kliknij tutaj, aby śledzić Cubs Talk Podcast.

Pobierz

Pobierz MyTeams Today!