RAPORTY: Jim Harbaugh odrzuca Broncos, po raz kolejny

Nie minęło wiele czasu od zakończenia sezonu w Michigan football, a plotki o Harbaugh do NFL znów zaczęły wirować. W centrum uwagi wielu plotek było Denver Broncos, zespół, który wydawał się zdesperowany, aby zrobić duży splash zatrudnić z plotkami o ofertach 20 milionów dolarów rocznej pensji. Harbaugh podobno spotkał się z dyrektorami Broncos na krótkim spotkaniu zoomowym, ale nigdy nie przyjął oferty przeprowadzenia dłuższego wywiadu twarzą w twarz. 16 stycznia prezydent Michigan Santa Ono ogłosił, że Harbaugh po raz kolejny zobowiązał się do pozostania w Michigan i nie będzie dążył do objęcia stanowiska w NFL.

Z Harbaugh, wiele uwagi w Denver poszło w kierunku byłego głównego trenera New Orleans Saints Seana Paytona. Raporty z początku tygodnia sugerowały, że coraz mniej prawdopodobne jest, że Payton trafi do Denver. Koordynator defensywy Dallas Cowboys Dan Quinn był finalistą na stanowisko trenera w Denver w zeszłym sezonie, zanim drużyna ostatecznie wybrała Nathaniela Hacketta. Quinn ponownie rozmawiał z Denver w tym offseason, ale zdecydował się na pozostanie w Dallas. Koordynator defensywy z San Francisco, DeMeco Ryans, był typowany jako nowy faworyt, ale teraz wydaje się, że prawdopodobnie przyjmie posadę głównego trenera w Houston Texans.

Z wszystkimi najlepszymi opcjami Bronco, które upadły, dwaj insiderzy Broncos, Will Petersen i Troy Renck donoszą, że Denver wzięło kolejny zamach na głównego trenera z Michigan.

Harbaugh ponownie odrzucił Broncos nie jest niespodzianką. Jak donosił nasz Josh Henschke przez całą sagę, Harbaugh prawdopodobnie zostanie w Michigan i nie było to tak proste jak „odejdzie, jeśli zostanie zaoferowany”, jak sugerowały niektóre raporty. Podczas gdy jasne jest, że niektóre rozmowy muszą być przeprowadzone wśród liderów w Michigan, Harbaugh był człowiekiem słowa od czasu jego prowadzenia Wolverines i robił to wyraźnie prywatnie i publicznie, że jego serce było nadal w Ann Arbor.

Jest to znacznie inne postrzeganie niż to, co wydarzyło się w zeszłym sezonie, gdzie Harbaugh poleciał na wywiad z Minnesotą Vikings i niektórzy sugerowali, że wraca do Michigan tylko dlatego, że nie dostał oferty NFL. Jeśli te doniesienia są prawdziwe, Harbaugh nie tylko odrzucił drużynę NFL, aby pozostać w swojej alma mater, ale zrobił to dwa razy w ciągu jednego sezonu.

Co dalej z Denver Broncos, to nikt nie zgadnie. Jedną z możliwości jak sugeruje Renck jest były koordynator Harbaugha – David Shaw. Shaw przejął Stanford w 2011 roku, kiedy Harbaugh odszedł, by trenować San Francisco 49ers. Shaw zrezygnował z trenowania Stanforda w tym sezonie i przeprowadził wywiad z Broncos.

Co dalej z Jimem Harbaugh to jego 9 sezon jako główny trener Michigan Wolverines. Harbaugh ma za sobą kolejne sezony, w których Michigan pokonał Ohio State, zdobył mistrzostwo Wielkiej Dziesiątki i wystąpił w playoffach. Z prawdopodobnie jego najlepszym składem, Wolverines mają być przedsezonową drużyną w pierwszej piątce, faworytami do wygrania Big Ten ponownie i pretendentem do mistrzostwa kraju w 2023 roku.

Omów ten artykuł z naszą społecznością na naszych tablicach ogłoszeń premium

Nie jesteś abonentem Maize & Blue Review? Zapisz się już dziś, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych Michigan intel M&BR ma do zaoferowania

Śledź nasz personel na Twitterze: @JoshHenschke, @Berry_Seth14, @TrevorMcCue, @DennisFithian, @BrockHeilig, @JimScarcelli, @DavisMoseley, @lucasreimink, @JaredHalus

Subskrybuj nasze podcasty: Apple Podcasts, Google Podcasts i Spotify

Sprawdź treści wideo Maize & Blue Review na YouTube

Śledź Maize & Blue Review w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, TikTok i Instagram