Raport: Zmiana terminarza meczów Texas vs Michigan częścią umowy o wyjściu z Big 12

W 2014 roku Michigan i Texas ogłosili serię domową i domową na mecze, które miały być rozegrane w 2024 i 2027 roku z Longhornami podróżującymi do Ann Arbor w 2024 roku. W pewnym momencie w 2019 roku zostało to zmienione i Wolverines byli ustawieni na podróż do Austin w przyszłym roku.

Teraz Pete Thamel donosi, że harmonogram znów się odwraca.

Ostatnie umowy telewizyjne dla konferencji SEC i Big Ten w zasadzie ustawiły rywalizację ESPN vs Fox z każdym posiadającym podstawowe prawa do transmisji do swoich konferencji.

Fox straci mecz Texas vs Oklahoma jeden sezon wcześniej na rzecz ESPN. W zamian za to będą mieli prawa do transmisji Texas at Michigan w 2024 roku i Oklahoma at Michigan w 2025 roku, podczas gdy ESPN otrzyma prawa, gdy Michigan będzie podróżować do Norman w 2026 roku i Austin w 2027 roku.

Mecz Teksasu z Michigan jest obecnie zaplanowany na 7 września 2004 roku. Z każdej konferencji pracy na nowych formatów harmonogramu dla 2024 i dalej, że data może się zmienić.

Omów ten artykuł z naszą społecznością na naszych tablicach ogłoszeń premium

Nie jesteś abonentem Maize & Blue Review? Zapisz się już dziś, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych Michigan intel M&BR ma do zaoferowania

Śledź nasz personel na Twitterze: @JoshHenschke, @Berry_Seth14, @TrevorMcCue, @DennisFithian, @BrockHeilig, @JimScarcelli, @DavisMoseley, @lucasreimink, @JaredHalus

Subskrybuj nasze podcasty: Apple Podcasts, Google Podcasts i Spotify

Sprawdź treści wideo Maize & Blue Review na YouTube

Śledź Maize & Blue Review w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, TikTok i Instagram